Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire zavarja a fiúkat, az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarja a fiúkat, az elálló fül?

Figyelt kérdés

Kissé eláll a fülem,nem túlzottan,de azért észrevehető.Sose fogom fel a hajam,de ma ott állt egy fiú,aki tetszik és felfújta a hajam a szél,és pont felém nézett,így tuti,hogy látta.

Mennyire kiábrándító ez?


2015. nov. 16. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez egy vélemény csak, ami mindenkinek más. Ennyi! Van, akinek tetszik, van, akinek nem. Ezen ne legyél kiakadva!
2015. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha csak kicsit, akkor szerintem nem zavaró, még aranyos is.

Nekem volt egy osztálytársam, aki mindig azon parázott, hogy eláll a füle, ő se kötötte fel a haját soha. Aztán egyszer megmutatta és alig állt el neki, szinte észre sem lehetett venni.

Szóval szerintem ez nem kiábrándító egyáltalán. Valószínűleg te sokkal nagyobb problémának látod, mint amekkora valójában és mások nem foglalkoznának vele.

2015. nov. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem bejön épp egy ilyen lány.
2015. nov. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavar nincs vele semmi gond nem kell szégyellni nincs azzal semmi baj.
2015. nov. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Trafó1 ***** válasza:
53%
Tedd ki a cicit, senki sem fogja a füled nézni:-DDD:-DDD
2015. nov. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyik lanynak is ilyen fule van, o a hajaval takarja.:)

Amugy tok mindegy milyen fuled van, ha k.urva szep vagy es khm... Nagy melleid meg segged van :D:D:D

2015. nov. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 TappancsMancs válasza:
Linkelj a netről egy olyat. Amúgy ha tényleg nagyon kicsi az lehet aranyos, mint egy kicsit pöttyös arc is. Ha meg zavar és kész csináltasd meg, olcsó nem lesz de rutin szépészeti műtét. 100e körül indul, gyűjts rá és téma lezárva, jobb mint egy egész életen át vacakolni valamin.
2015. nov. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon cuki. Nekem bejon
2015. nov. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg tetszel neki és szeret, nem fog emiatt problémázni. Ha meg ezért nem áll szóba veled, akkor ne is foglalkozz vele. Én a helyedben kipróbálnám: direkt hátratűzném a hajamat, és megnézném, mit reagál. (Egyébként nekem is elálltak a füleim, de megműttettem. F vagyok)
2015. nov. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia, kicsit se zavar, bár az én füleim is elállnak egy kicsit :)
2015. nov. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!