Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszem senkinek se?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem senkinek se?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hetedikbe járok, februárban leszek 13 éves, a fiúk többsége már elmúlt 13, elég érettek, soknak volt már barátnője.

Szinte mindegyik barátnőmmel össze akar jönni valaki, csak velem nem, ez nagyon zavar.

Itt egy kép rólam: [link]

Sokak szerint jófej, segítőkész, okos, vicces, őrült vagyok. Ha valakit nem kedvelek, azzal nagyon bunkó tudok lenni. Inkább az a beszólogatós stílus vagyok, a "menőbbek" közé sorolom magamat, központi embernek tartom magam, akinek a véleménye sokat számít másoknak.

Szerintetek miért nem tetszem senkinek se?



2015. nov. 17. 21:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és 170 cm vagyok és 46 kg
2015. nov. 17. 21:59
 2/14 anonim ***** válasza:
A képet nem lehet megnézni. Am előbb-utóbb majd megtalálod azt akinek bejössz.
2015. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kislány vagy még, ne ez legyen a legnagyobb problémád.. Majd 3-4 év múlva lesz értelme ilyen kérdéseket kiraknod...
2015. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A képet meg lehet nézni, azzal nincs semmi probléma.

Szerintem már nem vagyok olyan kicsi. Már elegem van abból, hogy csak az számít, aki 14 vagy annál idősebb! A fiatalabbakat miért kell leszólni? Ennyi erővel leszólhatnám az 50 éveseket, mert ők már öregek, ők ne foglalkozzanak az okostelefonokkal!

2015. nov. 17. 22:05
 5/14 anonim ***** válasza:

Nos, először is: 13 éves korában semelyik sem érett.

A kép elég homályos, de nem tűnsz bányarémnek (ez a biztatás rész akart lenni).

Viszont az önjellemzéseddel kapcsolatban egy furcsa kettősségre hívnám fel a figyelmet: ha olyan jó fej vagy és vicces, akkor miért vagy bunkó?

A bunkóság a hülyék kiváltsága, és egy magabiztos és értelmes embernek nem feltétlen szükséges ilyennek lennie. És másrészt ilyen korban még ez ne zavarjon, nem késel le semmiről, azok csak kis "szerelmecskék", amiknek a legtöbbje hamar véget ér.

2015. nov. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

A 170 cm 46 kg borzasztoan vekony.

Min 55 kg korul kellene lenned ilyen magassag mellett.

Szerintem ez egy problema lehet.

2015. nov. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Úgy értettem, hogy ha valakit nem kedvelek, azzal nagyon bunkó tudok lenni. Pl. megbántott valaki, ezért levegőnek nézem, beszólok neki. Valaki nem szimpatikus, idegesít a jelenléte, irritál, nem jövök vele ki jól, ezért próbálom magamtól távol tartani. Érted?

Nem azt mondtam, hogy mind érettek a fiúk az osztályban, hanem nagy számban értelmesek, érettek.

És köszi, akkor nem vagyok olyan ronda, van még esély javítani.

2015. nov. 17. 22:12
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vagyok olyan nagyon nagyon nagyon vékony, nekem ilyen az alkatom. Nyáron 3 hétig nem ehettem (műtét), akkor 168 cm és 38 kg voltam... Az volt a kórosan sovány énem... Úgy néztem ki, mint egy halálfej. :)
2015. nov. 17. 22:15
 9/14 anonim ***** válasza:
A súlyoddal semmi probléma nincsen, mert az állandó érték később fog beállni, és az hosszú hormonális változás eredménye. Mellesleg ha valaki megbántott, akkor sem muszáj úgy csinálni, mintha nem lenne ott, de ha nem kommunikálsz véle, azt megértem. Jól teszed.
2015. nov. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Na, köszönöm! Végre valaki, akivel megegyezik a véleményem valamennyire!
2015. nov. 17. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!