Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 1: jól nézek ki mégse tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1: jól nézek ki mégse tetszem senkinek.2: van egy srác aki nekem viszont nagyon, de félek hogy elrontom. Mit tegyek? Hogyan? 20/L

Figyelt kérdés
okos, szép, önálló lány vagyok, egyetem mellett egy vállalkozást vezetek, és a napi rendszeres edzést sem hanyagolom el, mégsem közelít felém senki. Gondolkoztam azon, hogy esetleg félnek tőlem vagy nem tudom, de szándékosan sokkal közvetlenebb és kedvesebb vagyok mindenkivel. Már egy ideje nagyon tetszik az egyik szaktársam, de nem nagyon merek látványosan kikezdeni vele, írok neki néha fbn, néha megkérdezem jön-e az adott buliba de ennél többet nem szívesen tennék, nem akarom hogy könnyűvérűnek tartson. van esetleg valamilyen ötletetek hogyan kelthetném fel jobban a figyelmét? vagy egyáltalán hogy derítsem ki tetszem-e neki? haverját megkérdezni elég gyerekes lenne, egyből visszajutna hozzá
2015. nov. 13. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

És elárulod nekünk, miből vagy ki által vezetsz te vállalkozást? Mennyire kopott meg a térded, mire kivívtad avezetői pozíciót? Ha magad csináltad, apuci támogatott, vagy valami feleséggel, gyermekkel rendelkező férfi? :] Mert magadtól képtelen lennél 20 évesen, az bizti. :]

Nagyképű lehetsz, ezt érzik meg a srácok. És emellé még betoji is, aki nem meri felvállalni, kimutatni, ha tetszik neki valaki. Mi srácok nem értünk idióta utalásokból ám, ha tetszünk, meg kell mondani.

2015. nov. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem kell egy vállalkozáshoz túl sok minden, 3 nyár alatt balatonon egy büfében össze lehet szedni pultosként a pénzt hozzá. csak jól kell csinálni. Nem vagyok nagyképű, sose voltam, az más hogy tudom mit akarok az életben.:) a baj az, hogy én írhatok neki, beszélgethetünk. de amint én hívnám el valahova már szerintem nem lennék annyira izgi neki vagy nem tudom, ettől félek legjobban
2015. nov. 13. 18:15
 3/7 anonim ***** válasza:

3-as te mennyire tipikus beszűkült irigy vagy most komolyan... az ilyen emberek miatt tart ez az ország...

miért ne lehetne valakinek vállalkozása 20 évesen?


Kérdező: sok fiúnak az egyetemen nem jut eszébe csajozni. Ha akarsz vmit tegyél érte :) öltözz fel nőiesen, szexin (de ne kihívóan) h felkeltsd a figyelmét. Aztán pár mosoly bőven elég. De simán megkérdheted, h segítsen ebben abban. Élőben könnyebb beszélgetni mint fb-n. Vagy ha meg bulira mentek, ott rányomulhatsz közvetlenül is.

Gondolj arra, h manapság már egyáltalán nem ciki, és nem is ritka, h egy nő kezdeményez.

2015. nov. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen vállalkozásod van?
2015. nov. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Most mért a vállalkozása a téma?

Én inkább a kérdésére válaszolnék.

Tehát szerintem hívd el bulizni, közeledj felé, mosolyogj rá, nem tudom, miről szoktatok beszélni facebookon, de mindenképp találjatok közös témát.

Arra gondolok, hogy ha pl szereti Bob Marleyt, akkor beszélgessetek a reggae életérzésről, vagy ilyesmi.

Hidd el, hogy ha Isten is úgy akarja, akkor még össze jöhet.

2015. nov. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen ügyi babuska vagy h összeszedted magad és elindítottál egy vállalkozást akkor a a pasi is menni fog, csak itt is próbáld meg kommunikációra használni a szádat.
2015. nov. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A pénz a pina felett. Gyönyörű.
2015. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!