Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire csunya lennék vagy mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire csunya lennék vagy mi a gond?

Figyelt kérdés

Már több lánnyal is randiztam azt modták jó volt semmi gond velem de utánna csak hanyagoltak végül semmi sem lett belöle. Nem vagyok páwa meg ilyesmi kedves vagyok velük. Kb már 5 lánnyal volt ugyanez a helyzet eggyel nehezen tovább jutottam de ö is idövel lelépett mással..

Tudnátok valami tanácsot adni hogy mit mondjak esetleg a beszédstilusommal lehet e a baj?


2015. nov. 24. 18:48
 1/3 anonim válasza:
Szerintem legy a legjobb baratja a lanynak ne azzal kezd h tetszik neked eloszor csak baratok aztan legjobb barat es a lany beledszeret de legy vicces es jo fej es ne a tokeletes lanyt keresd hanem akivel a legjobban erzed magad. Remelem sikerul!:)
2015. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem vagy nekik szimpatikus és azért mondták hogy "jó volt" , mert nyilván nem akartak megbántani téged! Hát amúgy szerintem legyél rámenősebb, magabiztosabb és első randin fektesd meg a csajt és utána meg dobd ki ;)
2015. nov. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem legy a legjobb baratja a lanynak ne azzal kezd h tetszik neked eloszor csak baratok aztan legjobb barat es a lany beledszeret de legy vicces es jo fej es ne a tokeletes lanyt keresd hanem akivel a legjobban erzed magad. Remelem sikerul!:)
2015. nov. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!