Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon kövér (hormonális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kövér (hormonális gond,146 kg), nagyon csúnya pasiként nem fog összejönni nekem soha ilyen barátnő?

Figyelt kérdés

Jáksónál jóval csúnyább vagyok és nagyon kövér. Átlagos nővel tudom összejöhet a dolog a humorom, eszem miatt, de ilyen bombázó nőm sose lesz?

Teljesen el vagyok keseredve, nagyon szükségem lenne egy ilyen csinosabb nőre. Mit csináljak ha nincs pénzem rá? Van még olyan csinos nő, akinek ennyire nem számít a külső, mint amilyen én vagyok?


[link]


[link]


[link]


2015. okt. 18. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
KAMU
2015. okt. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha dagadt vagy egy dolog jöhet be neked és az az ilyen "vicces dagadék" karakter...
2015. okt. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

Egy részt szerintem ez egy kamu kérdés. Nice try!


Másrészt ezt a hormonàlis kövérséget 40 éves korig felejtsük màr el. Nincs bajom a kövér emberekkel, de ha zavarja őket vàltoztassanak rajta. Ha nem, akkor meg ne nyàvogjanak. Lehet diétàzni, futni, sportolni akàrmi.

Persze ezeket baromi nehéz elkezdeni de akkor csönd.


És nem tartom magam egy felszines nőnek, de bennem is az a férfi kelt szexuàlis vàgyat amelyik tetszik. Nem kell, hogy fossà legyen gyúrva de a 140 kiló az no way.

És miutàn eléggé szexcentrikus vagyok nem akarok olyan emberrel együtt lenni aki nem tetszik a szememnek.

Cserébe én is adok magamra. Nem vagyok szoli patkàny csak oda figyelek, hogy ne szedjek fel, hogy azért kívànatos maradjak ésatöbbi

2015. okt. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval olyant keresel akinek nem számít a külsőd, de te neked nagyon fontos az illető külseje... Van is amiért elkeseredj.
2015. okt. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#3


Dik, azért vannak páran akik tényleg beszopták a hormonos dolgot. Én ismertem egy ilyen családot, mindegyiknke valami bélbaja volt, kövérek is voltak mind (mondjuk ők büdösek is) - pedig amennyire emlékszem nem zabáltak mint a disznó.


Volt vékony aki többe zabált mégsem hízott... Csak mert jó az emésztéa vagy mi. Ez elég unfair dolog, nem igaz?

2015. okt. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak gondok a fejben..
2015. okt. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azt mondja "Dik" XDDD

kiégtem!!!!

2015. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#5 És vajon a bélbajuk hogy alakult ki? Genetikusan, mert egyébként egész életükben egészségesen táplálkoztak? Gondolom fogalmad sincs hogy mit ettek az elmúlt 20 évben. Mert ha azt amit a boltban lehet kapni, akkor nem ők a kivételek, hanem a vékony emberek.
2015. okt. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csemmeg, nem mindenkinek futja "Jocó bácsi hentesbóttya" termékekre vagy van akkora szerencséje, hogy rokoni úton hozzájuthat a "házi készítésű termékekhez" - nekem szerencsém volt, mert rengeteg házi kaját ettem, de van olyan haverom (pesti) aki talán sosem léphetett ki a Tesco-Meki-Fornetti édes öleléséből...


Amúgy mikor ismertem ezt a testvér-triót 12 évesek voltun, szóval nem tudom mit ettek, de valami bajuk volt az tuti.


És igen, kivételesek azok a vékonyak akik sok zabával is csontvékonyak maradnak - damn, én irigylem őket.

2015. okt. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem arrol van szó, hogy az ördödtől való kövérnek lenni. Viszont akkor neki miért csak a külső dominal egy nőben...jah...okeeeee
2015. okt. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!