Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytárssal járás?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem hogy nagyon megtetszett az egyik osztálytársam (lány) de tudom hogy "házi nyúlra nem lövünk".Csak az érdekelne ,hogy miért van ellene mindenki az osztálytárssal járásnak ? Mert értem hogy szétváláskor nagyon rossz de csak ennyi vagy van még ennek hátulütője ?

2015. nov. 28. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az egesz osztalyod ezzel fog csesztetni.. Mikozben jartok akozben is es ha szetmentek akkor meginkabb :D (tapasztalat)... De ha szereted teljesen mindegy :) Ne erdekeljen masok velemenye csak feltekenyek ugyis ;) :)
2015. nov. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak nyugodtan. Nem lesz probléma :D
2015. nov. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és értelmes választ.Igazából az osztályban van egy másik pár is és őket sosem piszkálják meg semmi :D
2015. nov. 28. 20:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség... Nekem volt 2 osztálytársam akik 9dik ota egyutt vannak most vagyunk 12edikesek legédesebb par akit ismerek :) de olyan is volt mar h valakik egyutt voltak es szakítottak es nem lett semmi par hétig kinos volt de azóta baratok
2015. nov. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az égvilágon semmi gond nincs vele. Akkor csesztetnek ezzel, ha nem kedvelnek titeket. Nálunk volt több ilyen kapcsolat, valamelyik évekig tartott, és senki senkit sem cseszegetett érte. Ha esetleg szakítás volt, előfordultak kellemetlen pillanatok, de aki elég érett ahhoz, hogy kapcsolata legyen, legyen elég érett egy kapcsolat lezárásához is.
2015. nov. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi :)
2015. nov. 28. 20:40
 7/12 anonim ***** válasza:

Heló!


Nehogy annyira gyenge legyne valaki, hogy azon izguljon, hogy az osztálya mit szól. Cseszni rá, csináld azt, ami jól esik. Elvégre ate életed, te időd, te érzéseid. Magaddal törődj, ne mással.

2015. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lassan másfél éve járok az osztálytársammal, de többek közt a többiek esetleges köcsögsége miatt nem publikus. Szóval ha csak ennyi tart vissza simán működik ez így is:)
2015. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, mások csesztetésével ne foglalkozz!Vannak akiknek összejön ez a dolog :)
2015. nov. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

a hátulütője a szakítás utáni időszak. Tudom,tudom örök szerelem..de nem! Főleg h mindennap látjátok egymást nem lesz semmi különleges az együtt töltött időben egy idő után és szakítotok... (ne így legyen) De utána nagyon rossz minden nap látni az arcát és általában ezt nem szokták tudni megoldani a fiúk lányok normálisa egymás közt csak hosszú idő alatt. (tapasztalat)Ű... A másik meg hogy bevonnátok az osztályt... Ha összejöttök a helyetekben nem az iskolában és az osztályban smárolnék v ilyesmi. Persze tudhatnak rólatok de ne előttük éljétek meg igazán a kapcsolatot, hogy ne lehessen baj (tömegprobléma) a szakítás és h ez ne legyen téma (legalábbis ne túl sokáig utána)

Remélem segítettem :)

Am hány éves vagy?

2015. nov. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!