Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jó osztálytárssal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jó osztálytárssal járni?

Figyelt kérdés
Már többen is mondták de nemtudom miért.

2014. szept. 10. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
ae mer nekik is uan az a nő jön be mint neked
2014. szept. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Ha jártok azért cikizhetnek, és még irigységet szülhet másban. Aztán azért mert ha szakítotok utána is el kell egymást viselnetek.
2014. szept. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért mert ha szakítotok nagyon kellemetlen lesz
2014. szept. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
haver igy járta meg h osztálytársal nem, utolsó tanítási nap 8. ban:D aztán a szomszéddal összeveszett mert vele járt, na kkor még szarabb
2014. szept. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert egész nap egymás nyakán lógtok. Ha mindig mellette ülsz és vele beszélgetsz akkor megunjátok egymást, ha a haverjaival/barátnőivel foglalkozik akkor meg azon megy majd a vita hogy elhanyagoljátok egymást.

A volt barátommal négy évig voltunk együtt, és egy osztályba is jártunk. Oda járt a legjobb barátnőm is. Persze rühellték egymást és marha $zar volt folyton két tűz között lenni.

Ha szakítasz vele, akkor meg nem lesz túl kellemes folyton egymást kerülgetni az osztályba. Esetleg ha összejön valaki mással a sulin belül az úgy még rosszabb.

2014. szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én osztálytárs barátnőm megcsalt az egyik szomszédjával és elvarrta a közös barátainkat. Például ezért.
2014. szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a nők miért hiszik azt hogy okosabbak nálunk, ők választhatnak pasit, és könnyen befolyásolhatók, én kb forditva látom,,,, de nekem nem kel egy oan nő aki csúnya és ezt is valja, mert úgy beégettem, h a végén robotnak hívták:D
2014. szept. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert a szakítás után is látni fogod a képét, akár akarod, akár nem. Ráadásul az egész osztály rajtatok fog csámcsogni, aztán meg túl sokat lesztek együtt, hamar megunjátok egymást, stb.
2014. szept. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én osztálytársal járok de már három éve.az ilyen kapcsolat csak úgy lehet jó ha azért hagyjátok egymást élni.am egyik osztálytársamék is jártak el se engedték egymást szó szerint még ora alatt is fogták egymas kezet es egy het mulva szakitottak
2014. szept. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!