Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nem rossz osztályt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem rossz osztálytárssal járni?

Figyelt kérdés
9.es vagyok és van egy fiú osztálytársam aki elmondta h szeret és h járna velem de én mondtam h csak barátok maradjunk mert h oszt.társak vagyunk de szerinte ez nem baj(én is szeretem meg minden csak nem tudom)

2013. nov. 15. 18:04
 1/7 kismutyesz_ ***** válasza:
Meg lehet próbálni ha nagyon szeretnétek a dolgot, de gondolj arra is, hogy mi lesz ha tönkre megy minden. A barátság maradjon meg ha véget érne a románc, ezt nem árt tisztázni az elején.
2013. nov. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt velem ilyen..mi összejöttünk. 2 év múlva szét is mentünk. Addigra már nem voltunk o.társak..de kényelmetlen volt mindig találkozni vele a suliban.. Nagyon durván váltunk szét.
2013. nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amíg jártok addig nem baj. Viszont ha szakítanátok, utána kultúráltan kell kezelni a dolgokat, s ez a legnehezebb rész. Én nem hiszek a maradjunk barátok dologban, de lehet biztos van, akinél ez működik.
2013. nov. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is kilencedikesként jöttem össze az osztálytársammal, ráadásul pont így novemberben. Hát, sokáig nem voltunk együtt, mert nem úgy mentek a dolgok, ahogy akartam/akartuk, szóval elég hamar (16 nap után) szakítottunk is. Elég kényelmetlen volt a szitu, pláne, hogy láttam, milyen vágyakozó pillantásokkal néz rám. Nehéz nagyon. De ki gondolta, hogy ennyire rövid lesz? Most vagyunk végzősök, hát, a mai napig nem beszélünk igazán. 1-2 mondat legfeljebb 1-2 hónapra elosztva. Legelőször tavaly kérdezett meg valamit tőlem. Addig semmit nem beszéltünk.

Gondold végig, persze nem mondom, hogy ne tedd :) A mai napig nem bánom, hogy összejöttünk, csak utána voltak pillanatok, amikor kiszaladtam volna a világból, olyan kellemetlenül éreztem magam. Pláne, amikor összejött az évfolyamtársunkkal és ott enyelegtek a termünk előtt. Hát, érdekes volt.


De reméljük, Nektek összejön, és nem csak 16 nap lesz! :) Szerintem megpróbálhatjátok. Ha ennyire bátor, hogy így a szemedbe mondta, hogy szeret, és te is bevallod magadnak, hogy tényleg nagyon szereted, akkor nem lehet itt gond, nem csak hetekről beszélhetünk :) Hajrá :)

2013. nov. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De,rossz ötlet.Nagyon.Tapasztalat.16/L
2013. nov. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem gaz. En is jartam mar oszttarsammal, aztan szakitottunk, de tok joban maradtunk es haverok vagyunk:) (hulyeseg, hogy szerelembol nem lehet baratsag, mert lehet. En miutan szakitott velem sokaig sirtam de aztan tulleptem rajta, volt azota egy baratom, neki van most baratnoje, es haverok vagyunk, semelyikunk se erez mar semmit:) ) szoval ha tenyleg ugy gondolod, hogy szereted, es erdemes lenne megprobalni, hajra:)
2013. nov. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szjger13 ***** válasza:
Bocsi de szerintem rossz!
2013. nov. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!