Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mik tetszenek nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mik tetszenek nektek egy fiún? Mire edzen? :D

Figyelt kérdés

Külsőre gondolok.Edzést csak is magam miatt csinálom,hogy a legfontosabb hogy magamnak tettszek:D viszont ha már ott vagyok a teremben,akkor egy-két plusz dolog belefér.

Felsőtest,kar,hát alap,de hallottam pl ilyeneket,hogy lányok is ugyanúgy nézik a feneket,mint mi:DDD Illetve hassal mi a helyzet,egy gyakorlaton kívül arra se csinálok mást jelenleg.

18/F,válaszokat köszi! :D



2015. nov. 29. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Fenek+Lab!:D nagyon fontosak, a hasnak nincs akkora prioritasa.
2015. nov. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Már írtam volna feneket..de látom már beleírtad :D

Hát..nekem még az izmos vádli a gyengém.olyan jól néz ki amikor befeszül és aaah

V vonalad legyen..LEGJOBB :D

2015. nov. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Hát szerintem egyébként teljesen mindegy hogy mennyire van kigyúrva a pasi ,nállam nem annyira számít a külső,az már csak plussz élvzezet ha a szerelmemnek jó teste is van :D Viszont van ami a mostani kiszemeltemen nagyon tetszik az a válla és a feneke
2015. nov. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszenek az annyira kigyúrt pasik. a lába legyen jó:) a felsőtestnél annyi hogy legyen egy kicsit formás, de ne legyen az a nagyon izmos, az már szerintem sok. meg a kockés has sem szükséges.
2015. nov. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tökéletesen egyetértek a 4-es válaszolóval(nekem is ugyanez a fontos)

Még annyit tennék hozzá, hogy nekem a legfontosabb a helyes arc

2015. nov. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A fenék és a láb nagyon fontos! :D És egyetértek az egyik előttem szólóval, vádli teljes gázzal. Nekem nem annyira jön be a V vonal, de persze azért jól néz ki, ha erről van szó.
2015. nov. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a választ:)

akkor a láb+feneket felveszem napirendre:D

Kar,felsőtest mennyire számít?mert nekem ez a kettő a leglényegesebb.

2015. nov. 29. 20:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a kar az csak annyi, hogy ne legyen pálcika vastagságú. A felsőtestnél nekem a kidolgozott mellkas tud sokat dobni. (Persze nem az olyan, ami már úgy néz ki mintha felfújt lenne, hanem még ízlésesen.)

:)

2015. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és igen...a vádli az nagyon jól tud mutatni, ha izmos. :D
2015. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szalkas vadli, lab. Lehet izmos aranyosan, de ne legyen feherje kuran amitol felfujt nagy kerek izmai lesznek, attol en megijedek.

Egy szep izmos alkartol elajulok:-)

2015. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!