Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden nekem tetsző lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nekem tetsző lánynak van barátja vagy nem tetszem neki és ezért rosszul érzem magamat. Mit csináljak hogy ne érezzem ezt?

Figyelt kérdés

Amelyik lány tetszik nekem azt vagy nem érdeklem vagy van barátja és nem érdeklem ( szerintem... mert sosem szoktam lányokkal beszélni... bár fiúkkal sem) és ez olyan rossz érzés hogy nekem sosem volt senkim.


Például ma voltam egy kisboltban ahol egy bájos lány gyakorlatozik és nagyon tetszik nekem,de ma láttam hogy egy fiúval elkezd csókolózni és ölelkezni és olyan irígy voltam rájuk.


Mit tehetek hogy eltűnjön ez az érzés? Kisebbrendűségi komplexusom is van és azt érzem hogy minden lány lenéz engem.

17/f


2015. dec. 1. 15:30
 1/2 osidori válasza:
Ugyanezt érzem csak a másik nem szemszögéből. Minden pasinak van barátnője, akinek nincs, annak jelöltje és egyik sem én vagyok. Tudom, milyen ez az érzés. És sajnos az a tapasztalatom, hogy nem sok mindent lehet kezdeni vele. Próbáld megtalálni azt, akinek te vagy a legjobb. Én is ezzel próbálkozom. (Ettől persze sajnos nem lesz jobb, de mégis van valami remény.) 17/L
2015. dec. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyanezt érzem én is

18/f

2015. dec. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!