Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes lenne megpróbálnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne megpróbálnom?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem, de igazából papír vagyok leszólítani. Viszont amikor szembe jön velem próbálja keresni a szemkontaktust, amikor megtalálja rögtön máshova néz majd vissza. Lehetséges hogy én is bejövök neki? Ha igen, akkor hogy kezdjem nála?? Nem nagyon ismerjük egymást csak látásból, így nem tudok semmit róla.

2015. dec. 1. 23:49
 1/5 anonim válasza:
Erdemes hat. Hajra
2015. dec. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy érzed, megérné neked megismerkedni vele, akkor minek tétovázni?;) Veszíteni valód nincs vele, megismered, azt lehet, hogy tök jóban lesztek, de az is lehet, hogy kialakul még valami erősebb dolog is köztetek, szóval szerintem hajrá:) Egy próbát megér, max nem jön össze, de akkor sem fogsz rágódni rajta, mi lett volna, ha.:)
2015. dec. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

"papír"


ő egy ceruza?

2015. dec. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem ceruza. Xd

Papír, mármint nem elég bátor

2015. dec. 2. 21:24
 5/5 anonim válasza:

papir.


Ezt még nem hallottam, ezt mikor találták fel?

2015. dec. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!