Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok a Facebook-on...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a Facebook-on történő csajozásról?

Figyelt kérdés

2015. dec. 2. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Bullshit és gyávaság, valamint szánalmas.
2015. dec. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Szörnyű! Legalábbis én nem szeretem, ha nálam facebookon próbálkoznak teljesen ismeretlenek. Más a helyzet ha már beszéltetek pl. egy buliba és utána elkezdtek ott beszélgetni, utána találkozás stb.:) Ha van más módod rá, inkább ne!:D
2015. dec. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

A szerelem igy is vak hát ha még a Facebookon

Mondjuk én nem értem hogy lehet szerelmes vki online, mert azért sok olyan van sztem h valaki kábít a másik meg szerelmes

2015. dec. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
random csajokat jelölgetni elég gáz! de ha valahol megismersz 1 csajt és bejelölöd azzal nincs baj
2015. dec. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy suliba járunk, csak nem vagyok valami bátor a csajok terén.
2015. dec. 2. 19:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a neten kell csajozni akkor inkább a tinder..ugyan olyan mint a facebook csak ez konkrétan "társkereső"..de ha meg ismered a csajt látásból,akkor előbb mindenképp személyesen beszélj vele.. miután volt kontakt,semmi baj nincs azzal ha face-en beszéltek,de csak úgy ráírni, hogy helo egy suliba járunk stb,az elég gáz :/
2015. dec. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az úgy oké, hogy ismered és ott ráírsz, mert mindketten jobban megnyíltok egymásnak, ilyesmi... aztán már élőben is bátrabbak lesztek, lesznek közös témáitok, ilyenek. Az a szánalmas, ha a neten "jártok", de amúgy egymáshoz sem szóltok. A neten viszont gyakoribb, hogy nem őszinték az emberek...stb. De szerintem nincs baj azzal ha face-n írsz rá, ha élőben nem mered megszólítani. :)
2015. dec. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudok róla csak látásból ismerjük egymást
2015. dec. 2. 21:22
 9/9 anonim ***** válasza:
*Khm.. A karácsonyi vásár ötlete talán meggyőzi...
2015. dec. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!