Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RavennaKennedy kérdése:

Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Hamarosan 16 éves vagyok, és még mindig, egyetlen egy randevúm se volt, ebből következőleg párkapcsolatom se. 158 centiméter vagyok, félhosszú vörös barna szemmel. Nem dohányzok, erősen ellenzem ezt a káros szenvedélyt (legjobb barátnőmet le is szoktattam róla) , a drogokat is elítélem, valamint az alkohollal is hadilábon állok (évente maximum kétszer iszom, és akkor se részegre, sőt, sosem voltam még részeg). Gamer vagyok, és emiatt sajnos egy kicsit fiús is, nem szoktam kivágott polókat hordani, de nem is lenne értelme, mert kebleim, nos, kisebbek, mint a narancsok, szóval nem fogom erőltetni azt, ami nincs, sminket is csak nagy ritkán szoktam viselni, általában csak korrektort és szempilla spirált. Tekintettel arra, hogy a múltban és a jelenben is nagyon sok bántást kaptam, mert kilógok a sorból. (ugye nem iszok, nem dohányzok, ergó bulikra se járok, mert inkább otthon olvasok, játszok, gondoskodok és tanítom az ebet, rajzolok...stb). Emiatt a lelki sérelmek miatt nehezen ismerkedem, sőt, nagyon gyakran remegni is szoktam új társaságban. Ennyire velem lenne a baj, vagy pedig inkább csak várjak? Sajnos az, hogy magam menjek oda emberekhez lehetetlen számomra, nagyon, de tényleg nagyon rosszul viselkedek az emberekhez a folyamatos szekálások miatt. (Fun fact: Magyarországi személy eddig sohasem küldött nekem bókokat, nem is mondod, viszont a skandináv ismerőseim nagyon sokat érdeklődnek, sőt, egy svéd fiút vissza is kellet utasítanom, arra hivatkozva, hogy Svédországban él, szóval nem működne?)Szóval, mennyire is vagyok reménytelen? (Még valami, jól tudom magamról, hogy nem vagyok egy topmodel és sosem leszek az, de nem nagyon óhajtozok ugye vakolat mögé bújni)

2015. dec. 2. 21:17
 1/7 A kérdező kommentje:
15/L vagyok, az kimaradt ><
2015. dec. 2. 21:18
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne szégyeld ha kilógsz a sorból, akkor egyedi vagy

De azért ezt kép nélkül nehéz elképzelni

2015. dec. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
[link] Itt egy kép, ami sajnos pixeles, mivel nincsen, és nem is igénylem a legújabb mobilokat és a legújabb drága kamerákat, sajnos nem igen van más képem, ami viselhető lenne.
2015. dec. 2. 21:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Duo partnert keresek, általában fill, de top pref


Viccen kívül, biztos vagyok benne, hogy találni fogsz valakit. Ha gamer vagy az főleg manapság előny, nem elítélt, mint anno.

Ha valakit megismersz a neten, akivel csak beszélsz, azt a személyt valószínűleg nem a külsőd fogja érdekelni, gondolom a svéd srácot sem egy svédországi kiruccanáson ismerted meg. Sok sikert a továbbiakban! 16/F

2015. dec. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Gamer vagyok"


Igen és mi jóval szoktál játszani?

2015. dec. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szóval khmmm. Régen LoL-oztam, de mára már váltottam a Smitera, mert számomra az egy sokkal érdekesebb, és pörgősebb DOTA játék. Valamint imádom a régebbi játékokat, máig előveszem a Resident Evil 4-et, de mivel vaginám van, nem igen merem végigjátszani. Kedvenc szériám az Assassin's Creed volt, de aztán az Ubisoft elrontotta a sorozatot és COD-ot csinált szinte belőle azzal hogy évente kiad újabb részt, de számomra a harmadik rész Connor sztorijával a legélvezhetőbb, valamiért nem Ezio a hű de nagy kedvencem. Nem rég volt ugye Steam akció, szóval vettem 8 játékot, leginkább most a Battle Blocktheatre játékot tolom, egyszerüen imádom, tipikusan a fajta játék, ami nem veszi halál komolyan magát. Szóval "röviden" mostanság ezekkel szoktam játszani, de ha úgy adja, akkor újra játszom a kedvenc túlélő horrorom, a Penumbrát, az Outlast számomra nem jött be, az Amnesia pedig túl ijesztő lett nekem, bizonyos részeket egyszerűen nem merek megcsinálni, pedig nekem a Justine DLC is meg van hozzá. Reméltem ezzel a válasszal kifejtettem azt, hogy igen, lány létemre még is csak tudok valamit a játékokról, de az FPS-eket kerülöm, bűn rossz vagyok bennük.
2015. dec. 2. 23:51
 7/7 Mell R. Ákos válasza:
A kinézeted nem fog semmit se befolyásolni egy párkapcsolat ki alakításában, állítom. A félelmeddel viszont nagy baj lehet mind most mind pedig a későbbiekben, sajnos kúrát nem tudok rá de szerintem próbáld keresni az emberek társaságát, annak ellenére hogy remegsz. Rossz érzés lehet, sőt biztos hogy az de buta módon azt hiszem hogy ez talán segíthet. De ne próbáld meg mert lehet hogy még rosszabb lesz tőle..
2015. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!