Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedül fogok maradni életem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül fogok maradni életem végéig?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, vannak terveim a jövőre nézve. Jól tanulok, normális családi hátterem van de viszont ronda és szerencsétlen vagyok ahogy ezt eddig tapasztaltam. Többször mondták hogy ronda vagyok, nem veszem észre hogy bejönnék bárkinek is, egy lány sem vonzódik hozzám :/ egy genetikai hulladék vagyok akibe senki nem képes beleszeretni. Pedig annyi mindent megpróbáltam már de mintha semmit sem változott volna. Rendszeresen fürdök, parfümöket, dezodort is rendszeresen használok, naponta háromszor fogat mosok, arcomat is szoktam kezelni, de mintha ezek kevesek lennének, habár meg is értem mert nem születtem jó pasinak :(

Mi lesz így velem?


2015. dec. 4. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Próbáld meg elfogadni, egyedül megtervezni az életed, és ne fogadd el azokat a véleményeket, miszerint ez határozza meg egy ember értékét. Lehetsz egyedül is sikeres.
2015. dec. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fogsz egyedül maradni! Egyszer mindenki megtalálja élete párját, én ebben biztos vagyok :)
2015. dec. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, egyedül fogsz maradni. A genetikai selejteknek ez a sorsa:D
2015. dec. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Először is Ne hallgass a hármasra.

Másodszor pedig, előbb utóbb mindenkire rá talál a szerelem, nálam ez épp ellenkezőleg van, nem szeretnék soha szerelmes lenni valamiért, hetero vagyok és még sem érdekel a szerelem.

Azért ha lehet ne add fel! Sok sikert! :)

16/L

2015. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

most kemény leszek.

na, ahogy TE nevezted SAJÁT MAGADAT azaz genetikai hulladékként majdnem reménytelen, kivéve ha ugyanolyan genetikai hulladék kinézetű lánnyal jössz össze.

használhatsz bármit, dezodort parfümöt stb. de a legfontosabb az arc. ez tapasztalat + mások szerint is.

mi lesz veled? semmi. mi lenne? próbálkozz csúnya lányoknál!

2015. dec. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Énis kemény leszek!

Előszöris megcáfolom azt hogy mindenki megtalálja a párját mert nem igaz. Pont van egy ismerősöm aki most fogja tölteni a 41. életévét és még soha egy barátnője se volt.

(40 éves szűz) xd.

viccet félretéve a csávónak sohasem volt nőkkel kapcsolata nem meleg csak nem nincs benne semmi vonzó.

ő elfogadta és már nem érdekli a téma.

Aztis hülyeségnek tartom hogy megvárja a nagy Ő-t mert nem a gólya hozza ugyebár.

Előttem szólónak igaza van ha csúnyának tartod magad akkor próbáltozz csúnya lányoknál mert ugye azok mindig szabadok.

én magam se vagyok Egy Celeb egy átlagos 20éves vagyok és még énsem tudok egy kedves aranyos csajt fogni.

2015. dec. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!