Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért történik ez velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
Alapvetően azt mondják nagyon jó társaság vagyok, pont eleget beszélek nagyon jól fejlett humorom van, jóképű vagyok, régebben ugyan kicsit beképzelt voltam de szerencsére ma már tökéletes vagyok. Na de a lényeg az hogy van egy lány aki elképesztően tetszik, folyton rá gondolok csak de amikor vele próbálok beszélgetni, gyakorlatilag egy lúzer vagyok, nem tudok elsütni egy jó poént, sokat "Őőő"zök, stb. Mit csináljak hogy úgy tudjak vele is beszélni mint bárki mással?
2015. dec. 7. 17:03
 1/3 eznemlényeges ***** válasza:
Jó kérdés, ugyanez.
2015. dec. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

régebben ugyan kicsit beképzelt voltam de szerencsére ma már tökéletes vagyok.😂😂😂 lehet ezert.


Amugy csak zavarban vagy majd bele josz ha szimpatikus vagy egy lánynak ugyse fog ez miatt távolodni csak ha tobb hónapja vagy mar ilyen bena. Elejen nem gaz.

2015. dec. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen csak ehhez hasonló minőségű poénok jönnek elő belőlem a társaságában pedig jóval több rejlik bennem :D
2015. dec. 7. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!