Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak többsége csak egyéjszakás kalandot akar tőlem?

Figyelt kérdés
Volt korábban egy 2 éves kapcsolatom,szerelemes voltam, álomvilágban éltem, aztán szakítottunk. Olyankor mindig hiányoltam valahol a flörtölést, a bulizást,a "szabadságot". Most megkaptam, több mint egy éve ,de egyszerűen nem találom a helyem. Az utóbbi időben mintha el lennék átkozva , mindenki csak testi kapcsolatot akar tőlem... ( vagy legalábbis nekem ez a rögeszmém) . Annyira degradálónak érzem,hogy már sokszor meg sem erőltetik magukat, rögtön a lényegre térnek...Nem ítélkezem azok felett akik az egyéjszakás kalandot részesítik előnyben, de amikor egyértelműen tudatom ,hogy én nem azt akarok akkor nem értem miért nem értik meg. Áthív magához "filmezni" vagy borozni, aztán ha nem nyitom szét a lábam már én vagyok a hülye, és azt kérdezi mit hittem ,kártyázni fogunk? Nos...Igen,sajnos én ezt akarom hinni,hogy egy kicsit meg akar ismerni a másik ,és nem csak egy két lábon járó p*cit lásson bennem... Lehet azzal van a baj hogy rossz helyen ismerkedek( időhiány miatt,internetről szoktam pl.) ,de már kezdek teljesen elkeseredni.Egy sportos,csinos lány vagyok,tanulok,dolgozok ,mindig is voltak udvarlóim -de valahogy mostanság egyre többször tapasztalom hogy egy 10 percig se tudnak várni és már a lényegre térnének.Lehet prűd vagyok ,de nekem nem megy ez,és mindig elutasítom őket. Nem házasságot várok a másiktól, csak tiszteletet, udvarlást, azt hogy legyen férfi... Szerintetek mitől lehet,hogy ilyen helyzetben vagyok? Mit változtassak? Persze nem minden férfira mondom hogy ilyen, sőt lenne olyan udvarlóm aki mindig tisztelettudó volt velem és nem 5 perc után akart meg*ni , de én nem vonzódtam hozzá. Félek bolond macskás öregasszony leszek :D L 23 Köszönöm az esetleges válaszokat előre is :)

2015. dec. 7. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert lehet nagyon szexyn nézel ki, ès ezért csak az ún "menő csávó" réteg próbálkozik nálad,tőlük meg ne várj mást? :D
2015. dec. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Első randin nehogy átmenj hozzájuk "filmezni"!Ha elfogadod,akkor az nekik is azt jelenti,hogy nem akarsz többet.Eleinte hívjon el moziba,étterembe,sétálni,fagyizni(na nem úgy:D)...19L
2015. dec. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lehet, hogy úgy is állsz hozzájuk. Pont ahogy Előttem is írták. Gondolom szép lány vagy és ezért néznek olyannak aki erre való. Bár szerintem ez ökörség. Ezért nehéz nekünk "normális" fiúknak "normális" lányt találni, mert a legtöbb csaj ilyen is. Fejébe száll a dicsőség, mert jól néz ki és engedi magát mindennek. 16/F
2015. dec. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!