Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 2 évvel idősebb lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 évvel idősebb lánnyal megéri kikezdeni? Többi lent

Figyelt kérdés

12 Éves vagyok.(6.-os)

Van egy 8.-os lány aki nagyon tetszik.

Meg hát ő azt mondta jó fej vagyok.(csak úgy és nem kérdeztem tőle semmit)

Én még sosem jártam lánnyar mert rohadt félénk vagyok.

És most nem tudom mit csináljak.



2015. dec. 9. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:

szerinted ha első barátnő lenne akkor nincs sok esélyed nála és így nincs értelme annak hogy ezt elmondd neki mert akkor még a barátságotok is könnyen elromolhat

ezt tapasztalatbol mondom bár nálam csak 1 évvel ölt idősebb és már az is elég indok volt neki hogy ne jöjjön össze velem

amúgy meg most is idősebb lány tetszik most két és fél évvel idősebb nálam (ha érdekel a történet akkor írj privátba )

15f

2015. dec. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Üdv!


Szerintem inkább várj még vele, mert ha elrontod akkor könnyen csak barátként fog rád tekinteni. S nagyon nehéz feltornázni magad onnan. (tudom, elhasznált sztereotípia). Ezêrt barátkozz vele először (ugye milyen különös, elakarod kerülnihogy csak barát légy, ezért baráttá kell vállnod.) Majd szép lassan, ha mindent jól csinálsz szövődik a beszélgetésbe egy kis perverzió. :D.

Érdd el,hogy bízzon benned, de ne mindig neki adj igazat, ha úgy érzed akkor az állítását korrigáld, cáfold meg észérvekkel. Ha mindent jól csináltál és úgy érzed készen állsz, akkor rajta!


Ha nem sikerül, legalább lesz egy barátod. :).

2015. dec. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

14/F ez lemaradt.

#2-es voltam

2015. dec. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, most kíméletlenül őszinte leszek. Én is egy 8.os lány vagyok és SOHA A BÜDÖS életben nem járnék egy 6.os sráccal. Még a saját korosztályombeli fiúkat is éretlennek tartom. Rájuk se nézek úgy, mint egy pasira, inkább csak haverra. Az meg hogy azt mondta jó fej vagy?? Én van amikor olyat mondok valakinek hogy "imádlak", de ez SEMMIT sem jelent. Egyszerűen bírom és kész. Bocs ha leromboltam az álmaidat, de ha nem pedo, akkor nem fog járni veled.
2015. dec. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
4 évvel fiatalabb barátom van, évek óta jól működik. Nem a kor számít, bár nagyobb a valószínűsége annak hogy azzal van az ember egy síkon akivel egy korosztályban is...Mi lehet kivétel vagyunk, én vagyok a bolondos művész, ő meg a könyvmoly okostojás :)
2015. dec. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Általánosban még nagyon meglátszik a korkülönbség, és ilyenkor a lányok átlaga még kínosnak tartja hogy fiatalabbal randizzon. A 8.osztályos kor körül terjed a "ciki kór", amikor az embert még a környezete nagyon befolyásolja, és szinte mindent aszerint tart cikinek, vagy épp menőnek.

Sajnos ez miatt nem sok rá az esély hogy romantikus kapcsolat alakuljon ki köztetek :( De persze titeket nem ismerhetlek...

2015. dec. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj én 4 évvel idősebb lányba vagyok szerelmes és remélem össze is fog ez jönni. Szerinte érdemes ha tényleg szereted de ezt neked kell eldöntened
2015. dec. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!