Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 20 körüli lányok miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20 körüli lányok miért "félnek" az idősebb pasiktól?

Figyelt kérdés

Ismerkedem. Mindenhogy , nem csak online. A meglátásom az hogy a 20 körüli lányok elég "céltalan" életet élnek (tisztelet a kivételnek), és amikor találkoznak egy velem hasonló sráccal akkor megijednek hogy abból komoly kapcsolat is lehet.


Nem hiszem hogy elrontanék valamit, talán azt hogy "magabiztos" vagyok. Mégis épp hogy komoly kapcsolatot keresne az ember, és azokba fut akik komolytalanok.


LányoK?



2015. szept. 21. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Ne foglalkozz velük, dugd meg őket. :Darra valók amúgy is xd
2015. szept. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Talán ne a 20 éves pipiket hajkurászd, te idősebb pasi, hanem korban közelebb állókat.
2015. szept. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Idősebb pasi? Ez tág fogalom, ha mondjuk 30-35 felett vagy nemcsoda, hogy menekülnek a 20 éves lányok. :) Miért nem a saját korosztályoddal ismerkedsz?
2015. szept. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Hány éves vagyol?


Leírom neked a huszonéves lánykák néhány,a természetben előforduló alfaját:


1. A naív kislány. Ő fiatal,ecsethajú cuki pasikára vágyik,aki csak őt szereti,imádja a nagy büdös rózsaszín ködben.

2. A vallási fanatikus. Ő az igazit keresi,de szex csak az oltár után.

3. A tudós. Ő kísérletezik,érdeklik a lelki mélységek és a vaginája befogadóképessége.

4. Családanya mániás. Betegesen szaporodna,de csak a férjével.

5. A Sexykeh. Ő csak laza szex és barátság extrákkal kapcsit keres.

6. Az üzletasszony. Ő simán belemegy komoly,tartós kapcsolatba,de oda nagy pénztárca...izé szerelmi bizonyíték azaz lóvé...vagyis LOVE kell.

2015. szept. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már....mikor 25 éves lányokat látok 40 közeli férfiakkal, meg 16 éveseket 25 körüliekkel.....hát leszakad a pofám. Nem félnek ezek semmitől, te talán más lányokkal találkoztál.
2015. szept. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt igazán jó lenne tudni, hogy hány éves vagy...mert én az előbb felsoroltak közül egyik se vagyok, de mégse járnék egy 30-40 éves férfival...
2015. szept. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

4-es a te válaszodon olyan jót nevettem :D Kicsit sarkítasz de bejön ez a féle humor ! :D


26 éves vagyok egyébként, utóbbi években azt gondolom hogy "elvoltam" most már tényleg érdekelne az hogy komoly szintre emeljem a kapcsolataimat. Mivel fiatalos arcom van, általában a fiatalabb lányok közelednek hozzám,de a stílusom közelebb van a 30 feletti gondolkodáshoz, így hát jól meg is rémülnek :)

2015. szept. 21. 21:40
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, pont ez a baj. A kisfiús archoz egy laza, nemtörődöm pasit várnak, és amikor kiderül, hogy ennél azért érettebb vagy, megrémülnek. Vagy csak nagyok az elvárásaid, ki tudja. Inkább te közeledj neked szimpatikus lányokhoz, ne azok közūl válogass, akik felkínálják magukat, úgy lehet, hogy találsz olyat is, aki tényleg kiérdemli a harmincas stílusod.
2015. szept. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván vannak ilyenek is, de nekem mindig az idősebbnek tűnő/idősebb srácok jönnek be. Nem feltétlen a félelem az oka, sokan úgy gondolják, h nem akarnak ilyen hamar elköteleződni, mert félnek h lemaradnak vmiről....

Sztem eddig max. rossz helyen keresgéltél/rossz tapasztalat.

18/L

2016. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!