Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Ez a lány elérhete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ez a lány elérhetetlen számomra.

Figyelt kérdés

17F

Egy lány ismerősöm segít új barátnőt találni nekem.

Ahol táncol a csoportból van egy lány aki tetszik nekem nagyon de 1 évvel idősebb.Ő ajánlotta ezt a lányt és nekem azonnal szimpatikus lett a képek alapján és szívesen találkoznék vele.

A gond ott van hogy ő még sose beszélt ezzel a lánnyal és fura lenne hogy csak így odaállítana hozzá hogy foglalt e stb. azt se tudjuk van-e pasija.

És elvileg nem fog vele beszélni az érdekemben,de könyörgöm ő ajánlotta ezt a lányt meg azt is hogy segít...

És ha nekem kéne cselekednem vaktában akkor nemtudnék mivel ezzel a lánnyal sose vagyok egy légtérben,az ő iskolája a város másik felén van,nincs közös ismerősünk,ahol táncol oda edzésre bemehetek de azért nem fogok így kezdeni hogy egy idegen aki semmit se tud róla bemegy edzésre és megpróbál vele beszélgetni...valamit jó lenne tudni előtte,mondjuk hogy foglalt-e

Ha ráírnék az meg...nem is tudom.nem kéne szerintem,mer nem látom rajt ilyenkor hogy esetleg tetszhetek e neki stb.

Mit tegyek?



2015. dec. 15. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi alapján hogy tetszenek a képei nem érdemes ennyire beleélned magad a dologba, minden helyzetben fura lenne odállítani hozzá azzal hogy stalkolod facebookon, úgyhogy szerintem inkább keress valaki mást.
2015. dec. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már bocs, de honnan vannak a lányról képek, ha nem is ismeri az aki ajánlotta neked?
2015. dec. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Derítsd ki, hol szórakozik, vagy ahol találkozhatsz vele, és ott megismerkedtek..
2015. dec. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%
Menj oda hozza es kérdezd meg hogy akaare spongyabobot nezni
2015. dec. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!