Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok ti szeretizek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti szeretizek ha egy fiu kicsit elerhetetlen?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 16. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. Ha úgy érzem nem az én kategóriám, akkor általában nem is kezdek vele.
2015. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem is arra ertem hogy nem a ti kategoriatok hanem ha nem adja olyan konnyen mahat
2015. ápr. 16. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán..
2015. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem csak felidegesít, és rossz értelemben.
2015. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki már túl játsza a szerepát az visszataszitó. Viszont akin látszik hogy nem csak egy csajt akar maga mellett tudni hanem olyat akit tánylev szeret stb szóval renses barórnőt és arra kíváncsi pl hogy mi mint csajok mit tennénk meg érte azzal nincsen baj :) csak ne húzza sokáig
2015. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oke koszonom csak mert most mar eleg regota beszelek egy lannyal es irogat es latja hogy lattam amit irt es mar ki van borulva hogy miert nem irok
2015. ápr. 16. 22:13
 7/7 anonim ***** válasza:

nem

vigyázz ha ezt játszod mert egy idő után jobban le fog xarni mint valaha

2015. ápr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!