Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öngyilkoság Megéri?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim

Sose volt barátnőm nem is lesz

Senkinek nem hiányoznák

Megéri?

16/F



2015. dec. 16. 16:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

nem

bár lehet h veled tartanék...

2015. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
16 évet kibírtál. Most akarod feladni? Eldobnád a lehetőségedet,hogy boldog légy,mert most nem vagy az? Ha megölöd magad,akkor hiába szenvedtél,csak elfutsz a fájdalom elől,de boldog sem leszel
2015. dec. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
15/F
2015. dec. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Ne tedd!

Nem éri meg!

2015. dec. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nekem se volt 16 évesen barátnőm azóta meg volt több nagyon szép barátnőm is úgyhogy hülyeség lenne ezért
2015. dec. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

NEM!

Én úgyan így vagyok, még gondolkozok rajta hogy mégse teszem meg, de lehet hogy mégis.

De te ne tedd meg! A te életednek még van értelme!

2015. dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Az ongyilkossag sosem eri meg.
2015. dec. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vannak barátaim, de mindegyik tökéletesen meglenne nélkülem, barátnőm nekem sem lesz soha és nem is volt, mert nem akarok, így érzem jól magam, hiányozni én sem hiányoznék senkinek. Mégsem ölöm meg magam. Miért? Mert az mindenképpen a gyávák opciója. A halállal tény, hogy "boldogabb" lennél, mert a tévhittel ellentétben a halál után nincs semmi, úgyhogy egyszerűen a legjobb dolog az életben a halál, ettől függetlenül úgyis eljön egyszer. Ha már vagy, akkor nyomd le ezt a bullshit életet és ennyi. Tedd a dolgod, legyen hasznod és vége, egyszer meghalsz és utána semmi nem lesz többé. De ne öld meg magad, az a gyengék fegyvere!
2015. dec. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Annyit mondok hogy a több millió sperma közül te voltál a legerősebb,vagyis téged választották az életre,mert csak te tudod túl élni.Ha ez vigasztal valamennyit :)
2015. dec. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Tehát élejem le az életem egyedül egymagam dolgozam magam halálra akkor nem m1 hogy most halok meg vagy 50 év múlva?
2015. dec. 16. 17:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!