Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek megéri próbálkozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri próbálkozni? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
A gimiből van egy lány aki nagyon tetszik nekem. Ő 15, én pedig 17 éves vagyok. Suli közben elhívtam randizni, voltunk is három alkalommal, jól éreztük magunkat, kiderült, hogy nagyon hasonlóan szemléljük a világot (nagyon megtetszett, mivel tényleg nagyon sok bennünk a közös). El akartam hívni egy újabb találkozóra, de elutasított. Megbeszéltük, hogy ő még nem szeretne kapcsolatot, mert még fiatalnak érzi magát ehhez és várni szeretne ezzel a dologgal. Én ezt tiszteletben tartottam, így csak néhányszor beszéltünk mint barátok. A nyári szünet alatt nem fogunk találkozni és beszélni se fogok tudni vele mert, úgy alakult az életem. Végül itt a kérdésem: Szerintetek szeptemberben megpróbáljak ismételten közelebb kerülni hozzá, vagy hagyjam békén és csak barátkozzak vele?

2015. jún. 21. 15:44
 1/3 anonim válasza:
Szerintem megérné. Ha tényleg jól érzitek magatokat együtt, simán lehet belőle valami. :)
2015. jún. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri próbálkozni, közelebb kerülni hozzá, hiszen jól érzitek magatokat együtt...lehet hogy szeptemberben már felkészültebbnek fogja magát tartani egy kapcsolatra:)
2015. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, próbálkozz, de sose beszélj mellé, mondd el a szituációt amiben vagy, azt, hogy régebben mit mondott és te ezt elfogadtad, és most újra megkérdezed, amit akkor.

Egyébként simám lehet, hogy még 2-3 évig nem akar kapcsolatot, ha szabadabban tudtok beszélni ezt is kihúzhatod belőle. Ha pedig te is hosszú távra tervezel akkor nincs probléma, addig maradj a látókörében amíg vevő lesz erre és mindig állj készen, így elég jó esélyed lesz, hogy veled nyílik meg.

2015. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!