Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ha egy fiú túlságosan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiú túlságosan nyomul aki nektek nem tetszik, hogyan szerelitek le?

Figyelt kérdés

2015. dec. 21. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bár a lányokat kérdezted, remélem nem baj, hogy képviselni szeretném a másik nemet is. Legalábbis a saját személyemet tekintve. Ha ez esetben te lennél a lány, én pedig a fiú akit le akarsz koptatni, a legjobban annak örülnék ha csak egyeszerűen elmondanád négyszemközt, szemtől szemben. Nem mondom, hogy nem esne rosszul, de túltenném magam rajta, tudnám, hogy nem akartál megbántani és teljesen őszinte voltál velem szemben :)
2015. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Nálam oviban volt 2 fiú aki non-stop versenyeztek értem.Igazából észre sem vettem őket.

Most van általánosban egy másik aki eleinte folyton simogatott stb.. nagyon zavart ezért nagyon eltávolodtam tőle mert nem akartam tőle semmit,de annál jobban nyomult.Ilyenkor már durva módszerekkel próbálkoztam pl:kopj már le!,vagy szándékosan kibeszéltem,hogy vegye már észre magát,tehát,hogy utáljon meg minél jobban.Leköptem "véletlen" egy pár csöpp vizzel mert nevettem.Azután végre sikerült valamennyire.

2015. dec. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Az első válaszoló nagyon kézenfekvő és korrekt megoldást javasolt, én is ezt tenném és tettem is, amikor ilyen helyzetbe kerültem az életben.
2015. dec. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
13%

ÉN még reggel tennék egy acélcsövet a táskámban, gondolom egy osztályba jártok, ismeritek egymás órarendjét.

Na, tehát suli után megvárod egy kevésbé forgalmas helyen.(Ha nem vagy tájékozott érdemes előtte egy héttel megfigyelni merre szokott járni)


Ha megvan a tökéletes helyszín és időpont, akkor csak előugrasz, vagy rejtekből, vagy csak simán eltereled a figyelmét, az acélrúddal pedig jól térdenvágod.

Szilánkosra fog törni a térdkalácsa, innentől kezdve ha akarna se tud követni.


Esetleg egy harisnyát vigyél magaddal, hogy elrejthesd az arcodat illetve váltóruhát amit még sosem vettél fel, majd ezt követően elégeted.


Sok módszert tudok még, ha segítség kell írj.

2015. dec. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A pasitokat rá szoktátok küldeni?
2015. dec. 23. 15:21
 6/14 A kérdező kommentje:
Férfiként írtam ki a kérdést.
2015. dec. 23. 15:22
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha egy srác ismerkedni próbál velem, maradok a kedves csevegés szintjen, mert egy "bocs, van baratom"-mal indítani eleg bunkón hangzik. Ha valaki odajön hozzad beszélgetni, abban meg nem biztos, hogy benne van az, hogy ugy erdeklem, mint lany, szoval ha a helyzet félreérthetetlenül ismerkedosre fordul, akkor szoktam mondani, hogy "ne haragudj, de nem, van baratom". Ugyanitt kerdes: Ez jo módszer? Nyilvan nincs egyetemes ervenyu lekoptatos módszer, de én szeretnek kompromisszumra jutni, hogy a lehető legkevésbé legyen kellemetlen a srácnak, de megis egyertelmu legyen.

De ok a kedves-aranyos-élőben megszolitos kategoriaba tartoznak. Facebookon (ahol mellesleg ki van irva, hogy kapcsolatban vagyok), sokkal hidegebben válaszolok, tőmondatokban, vagy egyaltalan nem. Nekem ez mar a zaklatás kategoria. Többszöri zaklatokkal, akiket mar nem egyszer egyertelmuen visszautasították, a legkevésbé sem vagyok kedves, nem latom okat, hogy miert adjam meg annak a tiszteletet, aki láthatólag nem tiszteli az én donteseimet (vagyis tiltom őket közösségi oldalakon). Élőben az aranyosan es kitartóan probalkozokkal sajnos nem vagyok ilyen következetes, ok mennek a tavolsagtartos friendzoneba.

A baratomat nem kuldenem rajuk, az annyira...hat, nekem fura. Szeretem sajat magam irnyitani a dolgaimat, eddig mindig sikerult a dolog. Mondjuk ha valami extran ijesztő egyen kerulgetne, biztosan elbeszelgetnek vele meg beszereznem valami önvédelmi eszközt.

2015. dec. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

4-es !

Remélem egyszer emberedre akadsz, aki hasonló stílusban rendez le téged, ha valami nem tetszik veled kapcsolatban !

2015. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nem csal az ironia detektorom, #4-es viccelt. Ugye? UGYE?!
2015. dec. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Túlságosan részletesen írta le a 4-es, hogy mit kell tenni.

Szerintem gyakorlati tapasztalat szólt belőle.

Rövid kis írásából kiderült pár komoly jellem hiba, pl. lesből támadás, durva maradandó sérülés okozása, az elkövető személyének előre kitervelt eltitkolása stb.

Tehát nem az a "gyere ide és szemtől szembe rendezzük le a dolgot" típus, inkább a "nézd csak mi van ott! (és már üt is, mihelyt elfordult az áldozat)" fajtából való.

Ugyanakkor az "ÉN" csupa nagy betűvel írva arra utal, hogy saját egóját mindenek fölé helyezi.

Szerintem iróniáról ez esetben szó sincs....

2015. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!