Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt, hogy már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy már soha többet nem akarok senkit sem? 14/F (Többi lent)

Figyelt kérdés
1 éve októberben megismertem egy lányt, akivel össze is jöttünk. Tök jó volt minden, lesmároltam, boldogok voltunk meg minden. Másfél hétig... Kihasznált, a végén kiderült, hogy a fél sulin addigra már átment, és én voltam az a szerencsét, akivel nem ment ágyba. Mára már 17 éves, és még mindig 7.-be jár. Tudom, már ki kéne rakni, de én sem értem. Aztán mára már elfelejtettem, de 1 évig stresszeltem magam, hogy itt vége, soha többet senki stb. Tavaly karácsonykor 23.-án taliztunk, lesmároltam az estében. Romantikus volt, de elhúzódott. Már túl léptem rajta, de akárkit keresek, nem ír vissza, nem tudok vele normális kapcsolatot létesíteni. Mára már tényleg úgy kezdem feladni, hogy inkább legyek egyedül család, és gyerek, illetve nő nélkül, csak menjen le az egész. Én tisztelem és nagyon szeretem Apumat, és nem akarom, hogy a "név" itt szakadjon meg. A kettő közti állapotban vagyok. Lehet nem ez a megoldás, de már 2 lányra írtam rá. Egy ideig beszéltem velük (nem egyszerre), és miután írtam, hogy meséljen magáról, látta, de nem írt vissza semmit. Tervezem, hogy még egyszer ráírok, és ha az sem megy, akkor keresek mást, de ez mégiscsak zavar. Ma is voltam Apu élettársánál, és vele annyira nagyon jóban vagyok, hogy olyanokat beszélek meg vele, amiket a saját anyámmal sem. Ő több mindent enged meg, mint a saját anyám. Mellette jobban fel tudok szabadulni, és említést tett a lányokról, hogy van-e, és mondtam hogy nincs, de mondta, hogy kéne szerezni. Egyre jobban kezdem érezni, hogy szeretnék magam mellé valakit. Szó sincs kihasználásról.. Pesti vagyok amúgy. Csak szeretnék egy olyan lányt, aki végre magamért szeret, és nem másért. Mit tudnék tenni, hogy végre olyan legyen minden, mintha az 1 éve történt dolgok nem is lettek volna? Vele volt az első csókom, a tapizásom is. (Csak mert r..anc ....................) Már tényleg nem tudom mit kezdjek magammal, és az életemmel.

2015. dec. 28. 01:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Verd ki a fejedből ezt a lányt, és ne az interneten keresztül csajozz! Jarj társaságba, és ismerkedj, beszélgess ott lányokkal. Facebookon csak a nyomik csajoznak.. legyél férfi!
2015. dec. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Na igen, ezzel az egész történettel együtt önbizalmam sincsen. Osztályban úgy ahogy elvagyok, házibulikra csak engem nem hívnak el. Van egy osztálytársam, aki lány, vele beszélgetek erről, elég intenzíven. Ő ebbe a páwastílusba tartozik. Mindig elmegy mindenhova. Egyedül én nem tudok hova menni.. Ezzel együtt az is offos, hogy élőben tudjak ismerkedni, mert úgy elcseszném, mint még soha senki..
2015. dec. 28. 02:07
 3/19 A kérdező kommentje:
Meg körülöttem majdnem mindenkinek van valakije. De mint már mondtam, én azért szeretnék valakit, mert vágyok valakire olyan szempontból, egyedül vagyok, nincs ki megértsen egy emberen kívül, stb. Nem beilleszkedés céljából.
2015. dec. 28. 02:11
 4/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok.. Próbálj meg szerezni egy kis önbizalmat! Állj minden reggel a tükör elé és mondd: helyes vagyok, okos és talpraesett!:) hidd el, mindenki látja rajtad, hogy nincs önbizalmad. Gondolj bele. Egy szürke egeret minek hívjanak el bukizni? De ha van egy egészséges önbizalmad, akkor tuti szívesebben hívnak majd el bulikba. Meg menj oda barátkozni mindenkihez, beszélgess sokat mindenkivel!
2015. dec. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A másik meg az, hogy ha erőlteted , nem fog menni.. A szerelem akkor fog rádtalálni, amikor nem is gondolnád. Sosem késő, még olyan fiatal vagy.. Semmit nem kell elsietni
2015. dec. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Azzal is csak az a baj, hogy én egy informatikus suliba akarok menni, ahol a pedagógusokon kívül alig ha van csaj.. Ezen a bulizásos témán tudok változtatni, ha nem úgy állítok be 9.-be az osztályba, mint amilyen most vagyok. Szóval addigra megváltozok ebből a szempontból, és szerintem így be is fognak fogadni, és elhívnak bulizni, ahol be is tudok csajozni.. DE attól még balfarok vagyok....
2015. dec. 28. 02:28
 7/19 Márk Király válasza:
1. Hagyd a lányokat a francban 14 évesen vagy már nem is tudom mert össze vissza 1 év előre egy év vissza.Talán 15-18 évesen már elkezdhetsz csajozni (NEM 13 ÉVESEN CSÓKOLÓZNI MEG TAPIZGATNI+!!!). Legalábbis az én meglátásom az, (és szerintem sok más embernek is) hogy minél később kezdesz el egy lánnyal megismerkedni,randizni csókolózni (és később nem SZEXRABSZOLGÁNAK HASZNÁLNI!)annál jobb mert nem leszel valakihez hozzá kötve... Nem kell azzal a nőről gondoskodnod, nem kell rá költened...Nem köt hozzá se gyerek se semmi... Nem kell életed hátra lévő részét vele töltened... Na mindegy így is túlságosan belementem.. Remélem megértesz!
2015. dec. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem is akarok semmi szexet.. Mondtam, az a csaj r..banc. Az egész sulin végigment már, azaz lefeküdt egy s mással.

Én sem akartam tapizni meg ilyenek, de hát..


Én csak egy olyan kapcsolatot szeretnék, amiben semmi átvágás nincs, őszintén szeretjük egymást. De lassacskán kezdem azt hinni, sőt, az is hiszem, hogy azért nem találok senkit, mert mindenki kezd elk*rvásodni. Már bocsánat a kifejezésért..

2015. dec. 28. 02:54
 9/19 anonim ***** válasza:
hát akkor változz külsőre - belsőre. fiúkkal is el lehet menni szórakozni és ott csajozni, minden srác így csinálja és nagyobb az önbizalmuk együtt és jobban is megértik egymást. min szeretnél változtatni? azokon gondolkodtál már?
2015. dec. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

De te nem ismered az osztálytársaimat:)

Az összes egy idióta.. Ha velük mennék el valahova, akkor csak engem cukkolnának mert hozzámertem szólni egy csajhoz. Suliban is ezt csinálják. Ezért várom már a ballagást. Nem tudom már mit csináljak velük, de le is tojom igazából. Nincs életük egyszerűen, és ők ilyen #egybecsapat. Szóval offos utolsó, amit írtál..

2015. dec. 28. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!