Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van a baj? Vagy talán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Vagy talán rosszul állok a dolgokhoz, nem vagyok elég nyitott?

Figyelt kérdés
Egy csomószor olyan srácokba szeretek bele akiket úgy se kapok meg. Hiába próbálkozok. Volt egy srác, belé voltam eddig a legszerelmesebb, be valltam neki hogy szeretem. Mindig talált kifogást hogy miért nem lesz semmi közöttünk. És három éven keresztül szerettem,többször is sírtam miatta hogy nem lesz semmi. Azóta volt két kapcsolatom ami nem volt túl jó. Félek hogy nem lesznek normális kapcsolataim. Ahol lehet beszélgetni a sráccal aki inteligens,kedves vam humor érzéke és van saját véleménye. :)
2015. dec. 30. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy ha te az én barátnőm lennél azt mondanám kevesebbet aggódj :)

Hasonló helyzetbe vagyok én is,csak nálunk a távolság ami tönkre teszi a dolgokat.Legyél nyitott de a bizalmadat ne fektesd bele minden jött mentbe és akkor nem érhet nagyobb csalódás.

2015. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Ha nem adjátok fel akkor működni fog a kapcsolatotok. Persze nem állok össze minden jött menttel. Azért ilyen hülye nem vagyok. Csak szeretnék végre egy olyan embert akiben bízhatok, szeretnék tartozni valakihez. :) még egyszer köszönöm a válaszod!! ;)

2015. dec. 30. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is köszönöm a biztatást remélem igazad lesz :)
2015. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!