Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz nekem valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz nekem valaha párkapcsolatom? :D

Figyelt kérdés

Őszintén szólva annyira egyik lány sem hoz lázba annyira, hogy ellenállhatatlan vágyat éreznék a megszólítására. Látom szépek, gondolom okosak, kulturáltnak is tűnik sok, de most akkor kamuzzak neki, hogy hű de szeretném megismerni?

Esetleg most, hogy ezt leírtam eszembe jutott az, hogy kitolásból a móka kedvéért eljátszhatom, hogy érdekel. :P Aztán a végén röhögünk egy jót. :D

Érzelmeket, gyengédséget, őszinte kapcsolatot, szexet, nem kívánok én senkitől. Eléggé kiegyensúlyozott vagyok önmagamban is, hogy egy másik félre volna szükségem akivel kiegészíthetem magam. Ha volna egy ugyanilyen lány mint én na abból cifra dolgok jönnének ki. :P Na de olyan nincs.


2014. jún. 12. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem érdekel.
2014. jún. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Érzelmeket, gyengédséget, őszinte kapcsolatot, szexet, nem kívánok én senkitől."

Ilyen pasira senki sem vágyik! Mert ha te nem vágyol rá, akkor nyújtani sem tudod.

2014. jún. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ó igen, a vágytalan élet. Lassan felülemelkedek az ösztönök világán, és visszatérek oda ahova a legtöbben csak remélik, hogy eljutnak egyszer.
2014. jún. 12. 13:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor jó emelkedést, vissza se gyere.
2014. jún. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
xD
2014. jún. 12. 13:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerezz egy péniszt.
2014. jún. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
te meg hány éves vagy ? ha így állsz a dolgokhoz akkor soha
2014. jún. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te meleg vagy.
2014. aug. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Bocs a kérdésért de tényleg, nem lehet hogy meleg vagy? Nézegesd

egy kicsit a fiúkat!! ;))

2014. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!