Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valaha normális párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaha normális párkapcsolatom? Fiúk egy ilyen lányt elfogadnátok?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz környéken nőttem fel.Egész gyermek koromat rettegésben éltem.Az iskolában vertek,megaláztak,elvették a pénzem,kajámat,ruháimat.Amikor haza értem az alkoholista apám és a nem normális bátyám ütött.Volt hogy 3 napig nem ettem semmit.Soha nem voltak barátaim. Eleinte jó tanuló voltam de aztán folyamatosan megvertek ha jó jegyet kaptam.Nagy nehezen kihúztam 8.ig és kollégiumba kerültem.Elkezdtem tanulni egy jó gimiben eredményesen.Lettek barátaim akik segítettek mindenben.Aztán mikor egyik nap haza felé mentem elkapott 3 fiú és megerőszakolt.Elkezdtem vagdosni magam és kórházba kerültem.A bátyám haza rángatott hogy apa beszélni akar velem.Azt mondta szedjem össze a cuccaim és talarodjak el otthonról.Akkor töltöttem a 18-at így már nem voltam tan köteles.Abból a kevés pénzből ami félre volt téve elutaztam egy másik városba.Azóta ilyen olyan munkákat vállalok el egyik napról a másikra élek.Volt hogy az utcán éjszakáztam.Úgy ahogy kezd rendbejönni az életem.Nagyon vágynék már egy társra de félek tőle hogy egy ilyen lányt senki nem vállalna be.

2014. nov. 12. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem az alapján szeretek bele valakibe, hogy mennyire tökéletes az élete.

Hány éves vagy most?

2014. nov. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

:(

ha ez igaz ...

szegeny...

Sztem fogsz talalni .

2014. nov. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kamu-.-
2014. nov. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Huh hát ez nem semmi.

Nem adtad fel és mindvégig kitartottál...erre nem mindenki képes.

Na de hogy a kérdésre is válaszoljak: Lehet kapcsolatod, de valószínűleg nehezebben, mivel te is lehet bizalmatlanabb vagy a férfiakkal apád és a testvéred miatt. De ha valaki szerelmes lesz beléd, akkor elfogadja a múltad és azzal együtt is szeretni fog.

2014. nov. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze. Biztos nem könnyű, de mindenki tud találni olyat, aki megérti. Ha igaz - bocs, csak nagyon vadul hangzó sztori - akkor ne add fel!
2014. nov. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Szomorú amit leírtál, de most bunkó leszek, igen nagyon sok férfi van aki el tudna fogadni, fordítva a nők tuti nem fogadnának el egy csóró, nehéz sorsú férfit, vagy csak ritka esetben de nem lenne túl népszerű.
2014. nov. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnállak, ha igaz a dolog, de ne legyél egy Amanda Todd, mert felesleges. Nem az a lényeg, hogy mi a munkád, vagy milyen múltad volt, hanem hogy kit és hogyan ismersz meg.


Utcán éjszakázni azért tényleg nem jó dolog.

2014. nov. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ez igaz. Ha ilyen rossz az életed, honnan, miről írsz, hogy van neted?

Ha igaz, akkor meg normális ember elfogadja ezeket, mert egyik sem a te hibád.

2014. nov. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Erős vagy. Lesz olyan, aki így fogad el, mert ő Téged fog szeretni és nem a múltad fogja érdekelni. Bizalmatlan lehetsz a férfiakkal,szexuális téren is előfordulhat lelki okokból gátlás, de nyugi, ezek idővel feloldódnak. A fogalmazásod alapján értelmes, okos lánynak tűnsz. Ne aggódj:)
2014. nov. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!