Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akar engem semelyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar engem semelyik lány kapcsolatba csak barátnak?

Figyelt kérdés

Eddig bármennyi lánynál próbálkoztam senki nem akart tőlem csak barátságot..

És mindenkinél ugyanaz volt az indok, hogy nem akarnak elvesziteni és "egy barátság tovább tart mint egy kapcsolat".

Nemtudom miért nem vagyok elég jó számukra..

De én mindent megtennék hogy egy lányt boldognak lássak és úgy hogy miattam legyen boldog..

Mostanában elég sokszor gondolok bele hogy biztos bennem van a baj.. pedig én mindig minden tőlem telhetőt megtettem, igaz kicsit bátortalan vagyok.. de így hogy sosem jön össze egyre csak rosszabb lesz.

Aki tudna segíteni az írjon kommentet vagy üzenetet.



2016. jan. 4. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert kedves vagy, csak a képed csúnya. Amúgy igazuk van, tehát a barátság az bísztebb dolog tinédzser korban, később is, de ott már kicsit másabb a helyzet. :P
2016. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát nemhiszem hogy annyira csúnya lennék...

Bár nem én akarom eldonteni úgyhogy akit érdekel kép az küldjön üzenetet.


És tudom hogy később mik vannak a barátságban :)

2016. jan. 4. 15:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Félreértetted. A barátság marad, mint a legjobb dolog. Az normális esetben nem megy tönkre azzal, hogy egyik beleszeret a másikba, aztán később házasság meg stb. Az más. Erre értettem. A barátság a legjobb dolog, de később az ember meghülyül és inkább élettársat akar.
2016. jan. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hány èves vagy?

Lehet túl lazább vagy, vagy nem tudom, amitől haverinak hatsz. De legalább van sok barátod.:D Előbb utóbb ugyis megtalálod azt a lányt aki szeretni fog.

2016. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mennyi idős vagy?
2016. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok
2016. jan. 4. 15:50
 7/9 anonim ***** válasza:
De olyan lányoknál próbálkoztál akiket már eleve ismèrtèl? Mármint a barátaid voltak? Mert egy jó barátságból nem biztos hogy lehet kapcsolat. Azt jobb meghagyni barátságnak.
2016. jan. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Legtöbbször úgy voltam vele hogy először ismerkedjünk meg és legyünk jóban.

Szóval legyünk barátok

És azok után telt el mindig másmennyi idő hogy megkerdeztem volna.

Vagyis ha úgy vesszük mindegyik a barátom volt.

2016. jan. 4. 17:35
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor eleve kezd úgy az ismerkedést, hogy lássa a lány hogy nem csak sima barátnak akarod
2016. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!