Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valakinek van valami tanácsa,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van valami tanácsa, vagy ötlete? (Akinek van írjon)

Figyelt kérdés

Nem értek egyet a netes ismerkedéssel és éppen ezért akarom mások véleményét is kérni a helyzetemről...

Volt egy 2 éves kapcsolatom, ami kb két hónapja ért véget. Viszont nagyon egyedül éreztem magam és hiányzott mellőlem valaki. Éreztem, hogy nem akarok egyedül lenni. Csak az a baj, hogy akiket srácokat megismertem (sajnos neten) nem csak nem a közelemben laknak, de volt aki hazudott, átvert,...

Az ismerőseim között nem nagyon vannak olyan srácok, akikkel összejönnék, fiúbarátaim is csak páran vannak, őket meg nem akarnám elveszteni.

Ha valaki tudna tanácsot adni, vagy bármi, az nyugodtan írjon akár privátban is.

A komolytalan válaszokat kérlek mellőzzétek!


[Egy 17 éves, gimis érdi lány]


2016. jan. 5. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
több pasival flörtölsz egyszerre neten és teszed a prédát gratulálok
2016. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
neten ne várd hogy valaki egyből teljesen őszinte lesz veled még akkor se ha amúgy egy rendes fiú én is annak tartom magam mégis netes ismerkedésnél eleinte nem osztok meg vele mindent magamrol
2016. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

+ a hazugságról meg átverésről kíváncsi vagyok,hogy a fiúk tudják-e,hogy több emberrel is beszélsz mellettük.

ez olyan dolog amiről joguk van tudni.

2016. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyikkel sem flörtölök. Az, hogy valakivel úgy beszélgetek, mint egy haverral szerintem nem számít annak, de javíts ki, ha tévedek...:D

Azt a srácot két éve ismertem de csak egyszer találkoztam vele.

2016. jan. 5. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!