Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 180 cm/82 kg vagyok és nem...

180 cm/82 kg vagyok és nem egy sportos alkat és fogyni szeretnék. Tudtok javasolni valami jól bevált módszert? (edzés) Sima kocogásra gondoltam.

Figyelt kérdés
Milyen ételeket kerüljek a kúra alatt?

2014. szept. 21. 00:58
 1/4 anonim válasza:
Tudok egy klasszikust, barátom: bármit ehetsz, csak ne nyeld le. :)
2014. szept. 21. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mehet a kocogás, de az étrend lesz a lényeg. Nézz utána a szálkásító diétának.
2014. szept. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Csiß ***** válasza:
Fogyásban ~30% a sporton és ~70% az étkezésen múlik.Kocogás (aerob tempóban,hetente háromszor) és normális (ch szegény étkezés) tökéletesen jó lesz..Ennyi a titka az egésznek.Én április óta -25 kilónál járok ezzel a titkos találmánnyal.
2014. szept. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csiß ***** válasza:

Mozgáshoz még annyit,hogy ha most kezded akkor a kocogést nyugodtan felválthatod tempós sétával.A lényeg,hogy minimum 45-60 perc legyen a tartomány.Ne legyen nagy izom munka csak ~130-as pulzus (mindenkinél máshol van az aerob tartomány..ezt majd ki kell tapasztalnod).


Kajában kerüld a zsírt (milyen meglepő :) ),cukrot,tejet,finomított fehér lisztet és az abból készült cuccokat (kenyér,zsemle és társai).Egyél sovány húsokat (a sertés nem sovány!),zöldségeket,teljes kiőrlésű kenyéreret,stb stb.


Sok sikert :) szorítunk

2014. szept. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!