Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Járok futni néha, meg tornázok...

Járok futni néha, meg tornázok. Fogyni különösebben nem szeretnék csak egészséges, feszes és sportos testet. Azt hogy érhetném el, hogy a mellemről véletlenül se fogyjak semmit? Sőt inkább hízni szeretnék rá mert elég kicsi.

Figyelt kérdés
Vannak olyan lányok akik vékonyak, csinosak, és mégis nagy mellük van. Énis ilyesmi szeretnék lenni. Nem kell nekem óriási mell, de azért ettől egy kicsit nagyobb. Nem tudom fog-e nőni, 16 éves vagyok..
2013. júl. 14. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajna nincs ráhatásod a dologra. :(
2013. júl. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy nincs lokális fogyás, úgy nincs lokális hízás sem. Tehát a válasz: sehogy sajnos.
2013. júl. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De szeretnék én is hej..!

Jó sokáig élni.


Na nekem erre tök jó lehetőségem van, neked a mellnövesztésre nem. De ma már implantátumokkal szinte minden látszat megoldható.


Torna legyen igazi erősítő edzés, futkározással nem tudom mit akarsz, nekem mindegy is. Ha eszel (ételt) és edzel (nem lötyögést, hanem izommunkát végzel) akkor szép izomzatod lesz, ami szép tartást, formát ad a testednek.

2013. júl. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!