Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen kondigépet ajánlanátok?...

Milyen kondigépet ajánlanátok? 16/f,176-178 cm és 77 kg. Egy kicsit fogyni is akarnék még, és izmosodni is. Elég jó erőben vagyok, de nem vagyok egy sportos alkat. Lehetőleg olcsóbbat, esetleg használtat.

Figyelt kérdés
hasról és fenékről, combról szeretnék fogyni még vagy 5-10 kg-ot.
2013. ápr. 18. 20:35
 1/8 zoli9411 ***** válasza:

Először is.. Helyi zsírégetés nincs. Ezt felejtsd el hogy innen fogyni, meg onnan. Csak az egész testeden tudsz fogyni.

Nem biztos hogy gépen kéne gondolkozni. Annak az árából egy jódarabig tudod fedezni a kondibérletet és a kaját+ tápkiegeket, úgy többre mennél szerintem.

2013. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát én tablettákat nem szedek. csak házi húskészítményeket eszek, ami boltit még megeszek az a kenyér, amíg el nem készül a kemencénk. Utána inkább megsütjük. Paprikás krumplit se eszem meg, ha virsli van benne. Utoljára nyáron lesz 6 éve, hogy bolti húskészítményt ettem. A gyógyszereket meg messziről kerülöm, általába ki se váltom, vagy ha kiváltom se szedem be. Kondibérlet meg nálunk 6.000/hó. Én akkor inkább vennék egy gépet 40-50.000-ért, és akkor sajátom lenne, ha kedvem tartja használhatnám, és nem kéne közösködnöm senkivel. Meg rajolhatnék a haveroknak :)
2013. ápr. 18. 21:48
 3/8 zoli9411 ***** válasza:

Értem. Ez az életmód, ez am nagyon tetszik, ne add fel szerintem semmi képpen. :)

Gépekben nem vagyok járatos, én saját testsúllyal edzem itthon, a Fegyencedzést csinálom. Érdemes utána nézned, lehet megtetszene neked is.

2013. ápr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát nekem is jobban bejön. Tavaly már a tartósítót is elhagytuk a lekvárokból, idén a befőttekből is el fogjuk. És a cukrot is. Vannak gyümölcsfáink, házi tejet veszünk, termelünk egy kis zöldséget-gyümölcsöt, állatokat tartunk. Van itt minden, kecske, birka, ló, tyúk, kacsa, pulyka, fácán, nyúl, disznó, hirtelen ennyi ugrik be. És így a boltot én el is kerülöm. Egy a baj, anyám nagyon úri nő, ő inkább megveszi a boltból a tejfölt, mint hogy megszedné a tejet. De ez csak egy példa. Épp úgy a gyümölcslehet is, pedig minden évbe csinálunk szörpöket, lehetne 2-x annyit, és akkor még gyümölcsleveket sem kéne venni. Bodzaszörp, cseresznye/meggyszörp, általába ezeket, de voltak már különlegességek is. pl barackszörp, ez nekem nem jött annyira be... meg ezek a cukor miatt a fogyásomnak nem kedveznek :) de a gyümölcslevek se, a sok E betűs tartósítóval. Amúgy bolondnak tartanak elég sokan, amikor nagy parasztkodó gyerek is mondja hogy ő így paraszt-úgy paraszt de 3 virslivel kezdi a napot. Hát én meg egy arasznyi kolbásszal xD meg sósszalonnával meg házi füstöltsonkával. Egyfolytába pörköltet eszek, krumplival, meg sülthúst sülthússal. Hát most lehet én se vagyok százas, de legalább nem eszem a moslék kajákat. Mind ahogy étterembe se megyek el. Csak hát ez nekem az életem, ez olyan, mint ha egy pestit kiraknának ide a jószághoz, fejvesztve menekülne. Na én Pestről menekülnék fejvesztve egy hét után. Úgy, hogy rúd szalámival megyek, meg sonkával. De a levegőt se bírom. Nekem ez az életem, célom egy másoktól föggetlen önellátó gazdaság létrehozása, ahol mérgek, permetszerek nélkül élhetünk.

a tipped meg köszönöm, utána fogok nézni. Nem ártana ha lefogynék pár kilót, mert a térdemmel valami nincs rendbe, nem bírja a hosszas terhelést. Tehát nagyjából a kuper az, ami után örülök ha rá birok állni.

2013. ápr. 18. 22:13
 5/8 anonim ***** válasza:
van itt baj bőven..
2013. ápr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ezt tessék letölteni és elolvasni!


[link]

(lejjeb tekersz és a download file-ra kattintva le tudod tölteni)


valamint ezt a videót még nézd meg!

https://www.youtube.com/watch?v=yHnmsrMbqLY

2013. ápr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

és ezt is ajánlom figyelmedbe


[link]

2013. ápr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kezdődnek a bajok.

"Tavaly már a tartósítót is elhagytuk a lekvárokból, idén a befőttekből is el fogjuk. És a cukrot is."

A cukor is tartósít. Ha elhagyod akkor hülye vagy.

A sejtek működéséhez cukor kell. Az más kérdés, hogy a cukor elöregíti a sejteket és tökéletesen táplálja a daganatos szövetet. De mégis ez az egyik legfontosabb tápanyagunk. Minden táplálék cukorra bomlik. Talán mielőtt nagyon okos leszel néz át a Nagy Citrát kört. Kis biokémia, és légy tisztában az emésztési folyamatokkal és hogy a szervezeted miből is veszi a fűtőanyagot amivel működik.


"a sok E betűs tartósítóval"

Jól van, ügyesen elhintették benned, hogy az E betű az csak rossz lehet és csúnya csúnya ártalmas méreg. Mindennek megvan az E kódja a táplálkozásban. MINDENNEK.

Még a C vitaminnak is! Ami ugye anti-oxidáns, véd a ráktól meg nem leszel beteges ha eleget viszel be.


"Hát most lehet én se vagyok százas, de legalább nem eszem a moslék kajákat."

Na ez végre egy jó gondolat, de ésszel csináld!

"Nekem ez az életem, célom egy másoktól föggetlen önellátó gazdaság létrehozása, ahol mérgek, permetszerek nélkül élhetünk."

Még jobb a hozzáállás, és anyagilag is függetlenedsz a boltoktól! De ahogy nézem te sok "nagy igazságból" művelted ki magad.

Tanulj egy kis biológiát. Hogy működik az emésztés, mi miből van. Olvass utána dolgoknak, mert akkor éred el amit szeretnél. Már a kérdésed is önmagában hibás. Fogynék is meg izmosodnék is.

Az izom az sűrű rost, a zsír laza kötőszövet. Ha izmosodsz jó eséllyel nehezebb leszel, de megjelenésre vékonyabb (azaz fogytál). Tehát vagy ezt akarod vagy azt.

Míg fogyni lehet izomépítés nélkül is.

Szóval kicsit tanulj mielőtt nagyon beleugrasz dolgokba egyébként a hozzáállásod és a lelkesedésed rendben van.

2013. aug. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!