Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mégis mi van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem akarom nagyon hosszúra nyújtani a mondandómat. 18 éves lány vagyok, tisztában vagyok a hibáimmal és az előnyeimmel. Magamat elég makacsnak és kissé komolyabban veszem az erkölcsöt, mint sok korombeli (ez alatt nem azt kell érteni, hogy házasságig nincs szex, meg mindenem takargatom, meg stb. egyszerűen csak nem adom magam könnyen.) Szóval nem adom magam könnyen, és itt jön a dolog amit nem értek. Mindig haverjaim is azt mondták, hogy ne adjam könnyen magam. Ebben csak az a gáz, hogy mikor beszélgetünk egy sráccal mondjuk már weben (de személyesen is ismerjük egymást) és bejön egy olyan hogy küldözgessek neki képeket magamról, én meg azt mondom nem, akkor én vagyok a "hülye örömlány vulgáris kifejezése". Nekem ez magas. Miért van ez?



2016. jan. 9. 21:51
 1/7 vki0824 válasza:
Mert primitívek és nem tudják elfogadni a mai társadalomban ha egy lány visszautasítja ezeket a kéréseket. Persze nem általánosítok nem minden fiú ilyen. De én sem küldenék magamról egy képet sem! Ha látni akar nézzen meg szemtől szemben az az igazi! Ne törődj velük és ne add fel miattuk az értékeidet akármit mondanak vagy gondolnak!
2016. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 vki0824 válasza:
Előző válaszoló vagyok: én is 18 éves lány vagyok, lehet egy kicsit bunkó de ha nekem ilyet mondana egy ilyen kérés visszautasítására biztos nem állnék vele többet szóba. Ne higgyék azt hogy minden lány eladja magát ilyen könnyen! Ja, és persze azok nem hülye ku***k akik több mint intim képeket is küldenek. Azok "dögösek" és odaadóak :D
2016. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nem csak én vagyok így :) Ez azért megnyugtató :)
2016. jan. 9. 22:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért mert a leggtöbb 18 éves lány könnyen adja magát

Örülj, hogy te nem vagy olyan

2016. jan. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező,én tisztellek,ha ez számít bármit is! :D (18F)
2016. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezeket a pozitív válaszokat :) ment a zöldkéz :)
2016. jan. 9. 22:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem kimondottan imponál, ha ilyen a lány. Szeretek küzdeni ( de ehhez az is kell a lány küldjön "jeleket" ). Bár az erkölcsösséggel sem jó átesni a ló másik oldalára. Az ilyen féleszűeket meg egyik lány sem érdemli meg aki kicsit is igényes magára...:)
2016. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!