Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha talit kértem egy csajtól...

Ha talit kértem egy csajtól (20n), akivel amúgy jól elbeszélgettünk és kedves volt, de nem ír vissza 2 napja akk felejtős? enyhe célzás hogy nem szeretne talit? Lányok nektek van ilyen hogy ennyit várnátok egy válasszal?

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 06:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Látni látta már akkor
2014. aug. 12. 06:50
 2/6 anonim ***** válasza:
A lányok többsége nem fogja a szemedbe mondani a nemleges választ. (nagyon ritka). Ez van, majd legközelebb.
2014. aug. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki azt mondanám, biztos van valami rendes oka, miért nem írt azóta, de lehet sokan tényleg olyanok, hogy a hallgatás = nem. Én mindenesetre megmondanám, hogy igen vagy nem, ha előtte tényleg jól elbeszélgettem az illetővel. Esetleg kérdezz rá még egyszer, aztán ha arra sem ír, akkor hagyd...
2014. aug. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak játszott veled, lehet, hogy van pasija, csak jól esett neki, hogy udvarolsz neki, esetleg izgalmas volt neki, hogy intim dolgokról beszélgethet egy pasival, aki nem a barátja.
2014. aug. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez nemet jelent. Én akkr csinálom ezt, mikor gondolkodok a válaszon, vagyis, hogy hogyan mondjam legkellemesebben a nemet. De azért én max pár órát várok a válasszal. Ez a csaj vszeg egy bunkó paraszt. Hagyd...
2014. aug. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha akarna veled találkozni akkor rögtön válaszolt volna, vagy max egy pár óra után, hogy persze lehet róla szó.

De hogy válaszra se méltat, na ez gáz.

2014. aug. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!