Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok az hátrány hogy ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az hátrány hogy ha normális vagyok, de szakmunkásképzőbe járok?

Figyelt kérdés

Mindig azt olvasom hogy főiskolás vagy egyetemista fiút szeretnének. :/


17 éves vagyok.


2016. jan. 10. 23:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jaaaj kérlek miért lenne hátrány?Legalább lesz egy jó szakmád.(Persze ha normálisan tanulsz)Az én legjobb fiú barátom is szakmunkásképzőbe jár viszont kitűnő,és ennek ellenére is van barátnője.Amúgy meg egy kapcsolatban ez nem számít,ha tényleg szeret a lány akkor nem z fogja érdekelni,hogy milyen iskolába jársz.

Volt egy kapcsolatom,ahol a fiú szakmunkásképzőbe járt,és engem ez egyáltalán nem zavart pedig a város legjobb/legerősebb gimijében tanulok.Szerettem őt és ez volt a legfontosabb!! :)

2016. febr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nem baj az :D
2016. febr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!