Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya a fejem, megéri ez nekem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya a fejem, megéri ez nekem?

Figyelt kérdés

Taszítom a nőket.

A viselkedésem nem lehet a baj, mert mindig csöndes és kedves vagyok, és nem kedvelem a bunkó embereket.

Az alkatom se, mert olyan fiúknak van barátnője, akiket elfújna egy kissebb szél, én is vékony vagyok, de van rajtam hús és izom is, nem egy pálcika vagyok.

Viszont egy dolgot észrevette. Akiknek van barátnőjük mindig jóképűek.

Úgy tervezem hogy úgyis közeleg az idő mikor a saját kenyerem kell keresnem, és egy plasztikai műtét jó lenne.

Viszont ez mennyire kockázatos? Megéri e egyáltalán? Mit fognak rólam mások gondolni? Ti mit gondoltok?



2016. jan. 13. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:

"A viselkedésem nem lehet a baj, mert mindig csöndes és kedves vagyok"

Jó eséllyel pedig ez lesz a baj, ha csöndes vagy akkor gondolom nem sok lány felé nyitsz, pedig anélkül nem lesz barátnőd. Az hogy kedves vagy az teljesen jó, de ne legyél papucs, tudod az a "vihetem a táskád míg megjön a barátod" típus, legyél kedves, udvarias, de merj kiállni a véleményed mellett, mondj jó poénokat és sokkal több esélyed lesz. Rengeteg "csúnya" srác jön össze fullos csajokkal és nem csak azok, akik tele vannak zsével.

2016. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

őszintén hát én most fogok fülplasztikára menni lassan

nálam az a helyzet, hogy sapkába megnéznek a nők és az önbizalmam is több, viszont anélkül nem igazán...

19/F

2016. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Attól hogy csendes vagyok, nem vagyok "papucs" típus.

Egy gyenge, gizda fiút sokkal jobban ki lehetne használni papucsnak mint engem.

2016. jan. 13. 21:13
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem ugyan nem tudná megmondani egy lány hogy mit csináljak, ha nem szeretném :D
2016. jan. 13. 21:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Te is minél töbet iszol anál töbet beszélsz mint én?
2016. jan. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Elvből nem iszom.

De miért lenne jó az ivás?

2016. jan. 13. 22:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Rímel a kérdés :D egésznap ez ment a fejembe :DD
2016. jan. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Lehet annak hogy ronda vagyok, nem hiszed a felét

De rámnézett egy lány, és kihányta a belét

Hányingertől rosszul léve, a padlón ő térdelt

Hányásából megtippeltem, vajon mit ebédelt

2016. jan. 14. 20:18
 9/9 anonim ***** válasza:
#2-es: sok sikert a fülplasztikához, nekem is az volt! ;)
2016. jan. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!