Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyfolytában (! ) azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyfolytában (! ) azt érzem hogy nem tetszem egyetlen egy lánynak sem akkor az úgy is van?

Figyelt kérdés

Én csak akkor megyek ki a házból hogy ha iskolába megyek.


De ha az oda vezető úton látok egy lányt (metró, vonat) akkor automatikusan (minden lányt) megbélyegzem azzal hogy neki tuti nem tetszem.


Akkor ez tényleg így van? Komolyan gondolom ezt hogy szerintem van egy érzékünk hogy ha nem tetszünk vagy tetszünk valakinek akkor azt meg lehet érezni.


A másik hogy egy lany sem nez meg.



Bár rosszul látok, de szerintem nem néznek rám.


Egyetlen egyszer nézett rám feltünően egy csinos 23 év körüli nő. (szerintem furcsált valamit rajtam)  


Utána mikor tele kézzel akart leszállni elejtett egy kis szatyrot amiben könyvek voltak és segítettem neki össze fogni és pont kijutott mielőtt becsukódott volna az ajtó.


Azt vettem észre utána hogy az ablakból mosolyog rám. De miért? Ha furcsáll rajtam valamit akkor miért várta meg amíg elment a metró?


Össze vagyok zavarodva. :S

17/f


2016. jan. 15. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt én inkább az önbizalomhiánynak tudnám be. Nálam is hasonló a helyzet, bár a srácokkal kapcsolatban. Elég kritikus vagyok magammal ezért úgy gondolom másnak se tetszenék, de azért ez nincs így. Mindenki láthat benned valami olyat, ami megfog benne.

Viszont ezt nem értem, hogy miért ilyen általános probléma nálatok, hogy nem bámulnak meg a lányok. Én se szoktam bámulni senkit, és szerintem a normális férfiak se bámulnak úgy, hogy túl észrevehető legyen. De szemlélődni szoktam, és mások is, elő is fordul, hogy az emberek szeme összetalálkozik.. :)

20N

2016. jan. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

küldj magadról képet priviben és őszinte véleményt mondok ;)

de sztem is inkább az önbizalmadat kellene helyrerakni

2016. jan. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!