Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Szerintetek mi a baj velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ramy1207 kérdése:

Fiúk! Szerintetek mi a baj velem?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és még nem volt barátom.

Külső: barna haj, kék szem, 160 cm magas és 60 kg-os vagyok.Szerintem jó alakom van.

Belső: kedves, vicces, megbizható, félénk, visszahúzodó vagyok. Néha kicsit bunkó is sajnos, de ez olyan nagy baj?



2016. jan. 16. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát ha a bunkót, tudatlannak érted, akkor igen!

Ha csak nagyon "beszólsz" azon pedig rajtad áll, hogy változtass!

2016. jan. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
160cm höz a 60 kg az egészséges, fotót küldesz nem nevetlek ki :)
2016. jan. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Külsőre normálisnak tűnsz, de lehet hogy van egy púpod vagy hiányzik a fél arcod :p


Belsőre a visszahúzódás nem előny, lehet hogy volt már aki próbálkozott volna, de elrettent, mert nem küldtél neki pozitív visszajelzéseket. Vagy lehet higy próbálkoztak is már, csak nem vetted észre.

2016. jan. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
első: a bunkóság igazából őszinteség, csak mások bunkóságnak veszik.
2016. jan. 16. 12:37
 5/13 anonim ***** válasza:
igy hallasbol a 160cm hez maximum 50 kgt kepzelnek el egy lánynak
2016. jan. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ha az őszinteség bunkóság akor én 1 nagy bunkó vok :'D
2016. jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
szerintem ne aggódj miatta, sokaknak 20 évesen van első barátjuk
2016. jan. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy élsz. Szerintem kösd fel magad.
2016. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Így elsőre valóban picit soknak tűnik a 60 kg a magasságodhoz, bár nem vészesen, ha egy picit dolgoznál rajta, akkor biztos lehetnél a dolgodban (persze nem csak kapcsolat szempontjából, hanem egészségügyileg is). De barna haj és kék szem *.*

Talán van valamilyen tulajdonságod, ami elriasztja a fiúkat. Ha visszahúzódó vagy, az alapvetően nem gond, de ha zárkózott vagy és ez megnyilvánul az fiúkkal szemben is, akkor talán egy pici hátrányt jelent. De ezeken kívül lehet még tulajdonság, amit nem értékelünk pozitívan.

De nem hinném, hogy nem találod meg majd a hozzád illő fiút, csak idő kérdése. :)

2016. jan. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Semmi lényegeset nem mondtál. A félénk,visszahúzódó,és bunkó az nagyon nagyon rossz párosítás.


Nem is tudom... öltözködj jobban.

2016. jan. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!