Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Szerintetek mi a baj velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ramy1207 kérdése:

Fiúk! Szerintetek mi a baj velem?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és még nem volt barátom.

Külső: barna haj, kék szem, 160 cm magas és 60 kg-os vagyok.Szerintem jó alakom van.

Belső: kedves, vicces, megbizható, félénk, visszahúzodó vagyok. Néha kicsit bunkó is sajnos, de ez olyan nagy baj?



2016. jan. 16. 12:22
1 2
 11/13 anonim válasza:
Lehet azért mert visszahúzódó vagy! A fiúk többsége jobban szeretik azokat a lányokat akik szeretnek élni és szívesen el mennek bulizni! :-) 16/F
2016. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ugylatszik te egy "teltebb" alkatu lány vagy ez az ami sok srácnak nem jön be leadsz 10-15 kilót és körbe fognak ugrálni a srácok igy viszont nehéz mert csak kevesen szeretik ha a csajon ennyi plusz van...vagy pedig nezz korul a szinten tulsulyos fiuk között ott sikered lehet :)nem bántásból mondom amit mondok csak kifejtem a véleményem ne utalj érte :)
2016. jan. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Pont nem rég ismerkedtem egy visszahúzódó lánnyal...őszintén szólva szeretem az ilyen lányokat mert szerintem szexi, de annyira nehéz őket megközelíteni, hogy próbálok nekik udvarolni NORMÁLIS srácként és elhívom randizni és jönnek a kifogásokkal ami mellé odateszi, hogy ő amúgy tényleg szívesen látna...na itt én mellékvágányra teszem a csajszit, hisz már tudom, hogy offos. És ne vedd sértésnek de lehet hogy, valaki próbálkozott nálad és hasonlóan alakult neki is veled.
2016. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!