Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincsenek normális fiúk? 16l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek normális fiúk? 16l

Figyelt kérdés
Még nem volt barátom, mivel még nem találkoztam egy értelmes fiúval sem. Nap mint nap ilyen bunkókkal találkozok. Úgy érzem, ha ez igy megy két év múlva se lesz senkim. Egyenlőre nem is nagyon szeretnék járni senkivel, csak aggodalommal tölt el, hogy mi lesz, ha 3 év múlva sem találkozok normális pasival.
2016. jan. 18. 14:56
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Ez szerintem borzasztó...igazatok van nagyon is, lányok között is kevés a normális.
2016. jan. 18. 15:20
 12/29 anonim ***** válasza:
Vannak csak ők nem menő kefehajú, sminkes búzák, olyan egyszerű meg nem tetszene ha normálisabb.
2016. jan. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Mik az elvárásaid,? Mitől lessz neked normális valaki?
2016. jan. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Nem csak arról van szó, hogy "páwák", hanem bunkók is. Ha valaki nem páwa attól még lehet bunkó, tanulatlan és nem udvarias.
2016. jan. 18. 15:28
 15/29 anonim ***** válasza:
A véleményed alapján elég negatívan hiszed amit a te mondasz de pedig vannak értelmesek.PL:én:)
2016. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ezt tapasztalom, hogy nem nagyon vannak normális fiúk...De egyszer mindenki megtalálja élete szerelmét, mégha nem is olyan könnyen. :)
2016. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Szerintem egy normális fiút mindig érdekli, hogy mit gondol a lány és meghallgatja, kicsit konzervativ, de ne legyen egy-két évnél idősebb. Ne legyen ápolatlan, ne beszéljen csúnyán, ne cigizzen, igyon ill. egyéb káros dolgokat ne csináljon. ne legyen tetkója, legyen okos és jó tanuló. Öltözködjön szépen, ne divatos cuccokba, inkább elegáns, kifinomult ruhákba. Ne fújja tele magát dezodorral, inkább fúródjon meg rendesen és hasznéljon egy ici pici parfümöt. Tömören ennyi
2016. jan. 18. 15:35
 18/29 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező biztos vannak még normális fiúk.

Itt is írt pár a kérdésed alá.


A legtöbben tudod hol szúrjátok el? Ott, hogy nem írtok egymásra.

Mindketten jelentkeztek, hogy itt vagytok, de egyikőtök sem tesz a másikért.


Nem csoda, hogy ilyen sok a magányos ember.


23/F

2016. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesirasert
2016. jan. 18. 15:37
 20/29 A kérdező kommentje:
nem ismerkedek interneten.
2016. jan. 18. 15:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!