Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincsenek normális fiúk? 16l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek normális fiúk? 16l

Figyelt kérdés
Még nem volt barátom, mivel még nem találkoztam egy értelmes fiúval sem. Nap mint nap ilyen bunkókkal találkozok. Úgy érzem, ha ez igy megy két év múlva se lesz senkim. Egyenlőre nem is nagyon szeretnék járni senkivel, csak aggodalommal tölt el, hogy mi lesz, ha 3 év múlva sem találkozok normális pasival.
2016. jan. 18. 14:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
Akkor rám minden igaz,kivéve a jó tanuló:D 18/f
2016. jan. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
60%

Rám is igaz lenne minden, csak a jó tanuló nem :D

Meg hát ha metróval utazol akkor Pesti vagy, az tőlem messze van úgyis ;)


Amúgy ha nincsenek ismerkedési gondjaid élőben, akkor oké hogy nem ismerkedsz neten, de ha vannak, akkor próbálkozz szerintem, nincs vesztenivalód :) igaz, van pár hülye aki nem a legjobbat akarja, de ha odafigyelsz találhatsz rendes fiút :)

2016. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint mindig előre engedem a lányokat, igyekszem velük udvarias lenni. Naponta találkozom bunkóbbnál bunkóbb lányokkal de lepereg rólam mert úgy is csak magát égeti le én meg többre tartom magam annál, de ez nem változtat az úriemberiségemen. De amit neked tanácsolok drága kérdező, tényleg ne erőltesd, fiatal vagy még és szerintem kissé naiv is az elvárásaidat illetően...sokallom a szempontokat, mert azért ilyen maximálisan senki nem fog tudni neked megfelelni és akkor várhatsz a nagy Ő-re. Nagyja igaz rám, relatíve művelt vagyok, jól tanulok, elég jó a stílusérzékem ( elegáns )...DE kocadohányos vagyok és inni is szoktam ( nem leiszom magam, csak mértékkel ). De mindez az én véleményem. És ne aggódj, hamarosan találsz valakit!
2016. jan. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van olyan tini, aki nem iszik, vagy dohányzik néha. Egyszerűen azért, mert ez az időszak a határok feszegetéséről, "lázadásról" szól. Ez nem azt jelenti, hogy nem normális, vagy hogy később egy lecsúszott senki lesz. Bár a furcsa az, hogy ismerek egy két srácot, aki teljes mértékben megfelelnek a feltételeidnek, 17-19 évesek, de ami irónikus, hogy nem volt még barátnőjük...
2016. jan. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Én soha nem iszom és nem is dohányzom,akkor már csajok se lehet?
2016. jan. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:

16 vagyok illetve idén leszek 17.

Normális vagyok nem mai páwa,swag,yolo ecsetejű homár.

Én egy olyan lányt keresek aki nem pláza cica.

Tisztelem és becsülöm a nőket és megvédem őket ha a helyzet úgy kívánja. Persze engem nem veszne észre csak a mai menő tiniket. :/

2016. jan. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
56%
Tudod hol találhatsz normális férfiakat és nem fiúkat ? :) Kondiban a lábazógépeknél. Azokat páwa már évezredek óta nem látta. Általában aki edzeni jár, annak van akaratereje, céljai, életképe, illetve vannak a teremben íratlan szabályok, amiket be kell tartani, magyarul részben normálisak járnak oda...
2016. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
56%
Ne itt keresd :D gondolom már kaptál nem egy üzdnetet, vigyázz mert elég sok beteg embert láttam már itt...19f
2016. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Az udvariatlanság, a tiszteletlenség és sok más dolog nem nemi kérdés, mindkét oldalon megvan. Frusztráltak az emberek, sok olyan dolgot tartanak fontosnak, ami valójába nem az. Önismereti és stresszkezelési, életvezetési gondjaik vannak. Nagyon sokan kudarc-orientáltak, így a jót eleve észre se veszik. Így szépen keseregve elmennek egymás mellett a "normális emberek", és mindenkiben csak azt nézik, hogy miért nem normális, mi a hibája. Ezzel szépen megerősítik azt az elképzelésüket, hogy nincsenek normális fiút, lányok, férfiak, nők... És napról napra szaporodik ez a kérdés itt is.

mellesleg eleve több okból is szerencsétlennek tartom a normális kifejezést.

Normális szó jelentése: átlagos.

Átlagos ember nem létezik.

Én nem elégednék meg egy normális társsal, kicsit konkrétabban fogalmaznám meg a vágyaimat, csak sokan ezzel sincsenek tisztában, és így elég nehéz megfelelni nekik.


Mellesleg az internetes ismerkedés sem megvetendő, csak kellő körültekintéssel és kitartással kell kezelni, mert tényleg sok futóbolond van itt. Viszont ismerek nem egy olyan embert, aki így találta meg az igazit, és évek óta boldog házasságban élnek. Persze nem az első férfi volt az igazi, nem egy hónap alatt jött össze, de összejött. A kudarcokból meg le kell vonni a tanulságot.


Visszatérve rád, nálad is azt látom, hogy akarsz is valamit, meg nem is. "Még nem is nagyon szeretnék járni senkivel csak hát mi lesz évek múlva"... Minden napnak megvan a maga terhe és szépsége, ha a jövő gyötrelmét viseled ma, sokkal kevésbé vagy képes észrevenni a ma szépségét, és ez évek múlva is igaz lesz. Ez, az miatt nem fogod észrevenni az igazit, pl. mert azon kattog az agyad, hogy nincs egy normális egyetem, aztán munkahely...

Talán ha úgy fogalmaznád meg a kérdést, és azt mondogatnád magadban, hogy hol van a nekem való... akkor nem beszűkülne, hanem kitárulna a világ.

2016. jan. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!