Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon gáz? Tudom, hogy aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz? Tudom, hogy aki igazán szeret majd elfog fogadni így ahogy vagyok. De valaha lesz így aki elfogad és nem röhög ki?

Figyelt kérdés
Nagyon gáz, hogy 16 éves létemre lassan 17 éves leszek és félek nagyon egy rajfilm figurától? Mivel már régebb óta félek tőle lehet úgy is mondani, hogy gyerekkori traumát okozott és bennem maradt azóta is félek tőle. Lehet, hogy egy kicsit gyerekes de igyekszem legyőzni.
2016. jan. 20. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyiktől félsz? Én Süsütől, a sárkánytól vagyok rosszul :D 22
2016. jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Melyiktől félsz? vagy mindegyiktől?
2016. jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Apám te melyiktől fêlsz? :D én a thomas a gőzmozdonytól xD
2016. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi gáz nincs benne szerintem. De azért kíváncsi vagyok hogy melyiktől félsz.
2016. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az sem sokkal különb, akinek valamilyen fóbiája van. Az illető arról sem tehet. Ettől még ugyanúgy elfogadhat bárki. Akinél ez kizáró ok, talán jobb is ha távol tartja magát tőled, egyféle szelektálásnak sem rossz... Egyébként menj el pszichológushoz ha téged zavar, ebben hátha tud segíteni. 17/L
2016. jan. 21. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem nem gáz, sőt egész aranyos. :)

15/L

2016. febr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!