Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez? Más is így van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, nem tartom magam csúnyának és teszek is ezért viszont valahogy soha nem találok magamnak egy párt, bárhogy is keresek. Ott kezdődnek a bajok hogy olyan iskolába járok ahol szinte csak fiuk vannak (középsuli) és eddig ha volt barátnőm azok mindig is úgy voltak hogy volt lány osztálytársam annak a barátnője aki nem a mi sulinkba járt stb. Vagy táborból .. de mostanra ezek a lehetőségek kifújtak mivel már 14 év felett nem nagyon szerveznek tábort. Szoktam eljárni sportolni , eljárok minden hova és még se találom az igazit. Sok lánnyal össze jöhettem volna már de még is mindenkiből akivel lehetett volna valami volt egy olyan hibája amit nem lehetett elfogadni itt nem a szépség hibára gondolok, hanem a belsőre. Például vagy tapló volt sokszor és megbántotta ezzel a lelkem vagy kihasznált vagy megcsalt a haverommal stb. Ilyen nehéz lenne egy olyan lány találni aki nem 100 kilóméterre lakik tőlem és néz is ki valahogy plusz még van egy kis sütni valója?? Mások is vannak így vagy velem van a baj ? Tényleg nincs nagy elvárásom de legalább ennyi legyen.

2016. jan. 21. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
üdvözöllek a táborban... ha nem vagy tapló pawa kocsog nincsen csaj... 2016 ot írunk már a köcsögök a menok nem mi
2016. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jah igen még azt oda akartam irni hogy nem 60kilos ecset hajú vagyok:D
2016. jan. 21. 22:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Mozdulj ki többet olyan tevékenységekre, amik közben megismerhetsz olyan lányokat, akik bejönnek. Meg úgy amblokk több emberrel kerülsz kapcsolatba. Gyakori középiskolás betegség, hogy mivel az iskola falai között vannak egész nap, kb az jelenti a világ határait. (Velem is így volt, nyugi)
2016. jan. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló megfogadnám a tanácsod de ezt már mástól megfogadtam. Reggel hattól délután háromig iskolába rohadok 1óra mire hazérek utána másfél órát konditerembe töltök kb egy óra oda vissza utazni szóval az már délután 6óra jobb esetbe és akkor még semmit se csináltam nem tanultam nincs elvégezve a munka itthon stb hétvégén mindig mikor vam program.megyek ennél többez nem tudok tenni társkeresőre nem alacsonyodok le ott még nem tartok hogy ilyeneket vessek be..
2016. jan. 21. 23:05
 5/7 anonim ***** válasza:

2 vagyok.

Nem a napirendedbe kell ezt beépíteni. Én is baromi elfoglalt voltam gimis koromban. Nem úgy kell ezt érteni, hogy akkor minden nap hattól fél hétig kocsmázol, fél héttől kilencig meg az utcán szólítgatod le a lányokat.

Úgy értem, hogy kezdj új dolgokba. Nekem is tele volt a napirendem annak idején. Elkezdtem egy hobbit, hétvégente pár órát vett igénybe. Rengeteg új embert ismertem meg, sok helyre eljutottam azáltal, és barátnőre is onnan tettem szert.

Az most lényegtelen, hogy mi az, tőlem pónisimogatás, vagy gyöngyfűző is lehet, mindegy. A lényeg, hogy próbálj ki új dolgokat, menni fog az.

Ami még fontos, hogy kapcsolatot nem egy szórakozóhelyen fogsz találni. Oda nem azért megy az ember. Persze, ha nem komoly kapcsolat kell arra tökéletes, de a hosszútávú ismeretségek nem ott szoktak születni. (Cheer up, a kivételnek.)

2016. jan. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1es ez így van a rendes lányok meg már senkivel nem jönek ösze:'D
2016. jan. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz lányokat veszel észre másrészt a normális lányokat már eltiporták a ribik meg a pávák .. Jah és szerintem nem 60 hanem 45-50 kilót nyomnak és őket azért szeretik jobban a lányok mert hordhatják egymás ruháit :3
2016. jan. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!