Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogyan fogadnátok egy 7...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan fogadnátok egy 7 évvel idősebb pasi közeledését?

Figyelt kérdés
Mondjuk 17-18 évesek vagytok és egy 24-25 éves pasi szemezne veletek elég gyakran, esetleg megpróbál megismerni titeket. Mit gondoltok erről?

2016. jan. 24. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Jobb ha közelebb van korban, de nálam ez a max korhatár kb szóval még jöhetne ha amúgy normális és összeillünk.
2016. jan. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Értelek. És nem tántorítana el az, hogy te még javában az iskolai éveidet fogod taposni, míg ő már a család alapításon gondolkodik?

Hogyan egyeztethető ez össze?

Esetleg valakinek valamilyen tapasztalata?

2016. jan. 24. 19:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát az összeillünkben benne van hogy ő nem akar családot alapítani amíg én tanulok és amíg nem lesz viszonylag stabil munkám. És ezért is jobb ha közelebb van korban. Tapasztalatom nincs, mert a barátom egy hónappal idősebb mint én:'D
2016. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A korkülönbség beleférne, de a család kérdés az nem férne bele.
2016. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hat sajnos ez a hatranya annak ha kicsivel idosebb..
2016. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok meleg, úgyhogy eléggé érdekes lenne...


Na de ha csaj lennék....

Nem tartom normálisnak ebben a korban az ekkora korkülönbséget.

Szóval így fogadnám.

2016. jan. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Természetesen nő-férfi kapcsolatról van szó. De igazad van, mert ezt nem említettem.
2016. jan. 24. 21:33
 8/10 A kérdező kommentje:
Mégis rengeteg 17-18-19 éves csajnak 20-on felüli barátja van és jobban is keresik ezeket a pasikat. Akkor ez hogy van?
2016. jan. 24. 21:34
 9/10 anonim ***** válasza:

#8: Attól, hogy ez így van, még ugyanúgy nem normális dolog....

Ne állj be a sorba!

2016. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van.....
2016. jan. 24. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!