Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találkozzak vele vagy inkább ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit régóta ismerek netről. Már akartam vele találkozni de mindig közbe jött valami.Sokszor megbántott megbocsájtottam de sose felejtek.Pár hétig eltűnt sehol se tudtam elérni tegnap végre valahára jelenkezet és azt,állítja,hogy ő még szeretne velem találkozni.Tisztába vagyok vele,hogy én is szeretem őt csak félek a csalódástól és attól,hogy megbánnám a talit. Szeretem amugy nagyon csak sokat bántott meg. Láttom rajta,hogy bántja mivel szokta ócsárolni magát. Szerintettek találkozzak vele?
2016. jan. 27. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
hat a srac nem 100 as lelkileg az tuti...gondolkodj el rajta még egy kicsit szerintem
2016. jan. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne.

Inkább hanyagold az ilyen fura netes ismeretségeket.

2016. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ezt neked kel eldönteni, nem ismerjük a srácot
2016. jan. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább hanyagold...
2016. jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér. Ameddig nem találkoztok személyesen, addig úgysem lehetsz benne biztos, hogy milyen a másik. Valószínűleg élőben próbálna kedves lenni veled és figyelni arra, hogy mit szeretnél, szóval nem hiszem, hogy nagyon csalódhatnál, főleg ha már régóta beszélgettek. :)
2016. jan. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
te tudod, hogy mennyit ér a becsületed :)
2016. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!