Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Találkozzak velük vagy inkább...

Találkozzak velük vagy inkább távolodjak el az egyik legjobb barátnőm családjától?

Figyelt kérdés
Több éve már annak, hogy megismertem az egyik legjobb barátnőmet, rengeteg eseményt átéltünk közösen a családjával, testvéreivel együtt. Még gyerekek voltunk és akkor könnyebb volt minden. De ahogy kezdtünk kamaszodni, egyre több gond jött, barátnőm furcsa párkapcsolata, eltávolodás, veszekedések, kavarások... és emiatt elzárkóztam, eltávolodtam tőlük. Viszont az az igazság, hogy még mindig nagyon kedvelem őket, a hangulat ami ott volt, mint ha a második családom lettek volna. Itthon nem kaptam ehhez hasonló élményeket, lehet ez is oka a nagy ragaszkodásnak. De a sok negatív esemény miatt kínosnak érzem, hogy találkozzunk, hisz mégse a családom ők, viszont tudom, hogy a barátnőmnek szüksége van valakire aki meghallgatja és ő nagyon szeretne már látni engem, de még nem érzem késznek magam. Tudom sokat hezitálok. Mit tegyek, ha újra találkozom velük? Egyáltalán találkozzak vele/velük?

2015. nov. 20. 17:08
 1/3 anonim válasza:
szerintem találkozz a vele/velük :)
2015. nov. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
találkozz.
2015. nov. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem értem miért lenne kínos. Történnek ilyen dolgok, eltávolodtok, veszekedtek, de ha még mindig barátok vagytok simán átmész hozzájuk.
2015. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!