Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkozzak vele vagy inkább ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Társkeresőbe rám írt egy pasi. Baromi jól néz ki,bár 5 évvel idősebb,mint én. Nem kicsit utalgatott,szexuális téren,és találkozni szeretne...nekem nem lenne ellenvetésem,mert iszonyat jól néz ki + jó fej is,de megbeszéltük,hogy szex nem,de orál igen,és nekem nem ő lenne az első(mármint orálban). De még csak 15 vagyok. Szerintetek?
2010. júl. 3. 18:27
1 2
 1/14 anonim válasza:
Háát de akk is 5 év és csak h orálra hát nem tudom én meg is dugnám akk már a lányt :/ meg csak 1x lenne? ez fontos majd írd le :)
2010. júl. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 haggyámán ***** válasza:

(***!!!CENSORED!!!***)


Ehhez inkább nem írok semmit. ;[

Ilyet még névtelenül is fel mertél tenni? Most komolyan 15 vagy, de te az első találkozásnál rácuppannál a pasira mert jól néz ki meg fél órát jófej volt? Ennyit én is megérek.

2010. júl. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát ő azt mondta,hogy örülne,ha többször lenne.
2010. júl. 3. 18:31
 4/14 Funktasztikus ***** válasza:
uristen-.- elsö randin orál áhh joh inkább nem irok semmitXD
2010. júl. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Már többször beszéltünk.
2010. júl. 3. 18:32
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudom kicsit durva,de csak ritkán tudnánk találkozni,mert nagy a távolság,és nem szeretne komoly kapcsolatot egyikőnk se.
2010. júl. 3. 18:34
 7/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy beszéltetek nem jelent semmit......jesszusom hova fajul a világ':O
2010. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy kis k*rva vagy ez a fő probléma szerintem. Részedről. Az ő részéről meg az hogy 20 évesen egy 15 évessel kezd. Úgyhogy találkozz vele nyugodtan, igazán megérdemlitek egymást. :)
2010. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

az milyen kicsit kivitelezem már bocsi:P

Sziaa de rég nem beszéltünk

-Szia nah TÉRDELJ

-oksa

kb ez lenne?:) de am nem vészes :)

2010. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Funktasztikus ***** válasza:
jah és ezért mert ritkán tudtokXXDXDrandiznék egy ilyen lánnyal:D
2010. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!