Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet igy tovább folytatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet igy tovább folytatni egy ilyen kapcsolatot? Inkább ne találkozzak soha többet vele? Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
1 éve találkoztam ezzel a férfival.1-2 hónapig barátok voltunk csak, nagyon jól elvoltunk. De aztán több lett.10 hónapja hetente többször együtt vagyunk de mégse veszi komolyan a kapcsolatunkat. Elmesélte, hogy az utóbbi 4 hónapban szeretet meg igazán.A legnagyobb bajom vele az, hogy keveset ér rá velem találkozni , foglalkozni és úgy érzem ez őt nem zavarja.Nagyon megbánt ezekkel a dolgaival sokszor sírok miatta. Ennyi idő után szeretném ha komoly lenne a kapcsolatunk, de erre nem látok reális esélyt.Én szerelmes vagyok belé, ő viszont szerintem nem. Most 7végén is nagyon összevesztünk ezért elhatároztam hogy vmilyen szinten befejezem vele.Nem szeretném ha igérgetne, mondaná, hogy szeretlek, és 1 héten max egyszer szeretné találkozni vele mint a kapcsolatunk elején. Szóval úgymond 1 éjszakát vele hetente, nem szeretnék tőle teljesen elszakadni. Jó ötlet??? Bele fog egyezni vagy megharagszik??
2009. júl. 14. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mi dolga van, ami miatt nem ér rá találkozni veled?
2009. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez bűzlik mint a konzerves hal. ha te azt hagyni akarod, hogy használjon mitn egy bábut akkor menj el vele és ennyi. te döntésed sztem nem kéne ebbe bele menni kicsit megalázó.
2009. júl. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A munkája miatt enm ér rá de ez nem is lényeges. Ha nem dolgozik akkor is szívesen van egyedül. Szerintem ha hetente egy éjszakát együtt lennék attól még nem használna bábuként mert én is szeretném(a szex része nagyon jó vele és igy legalább az megmaradna. Rendes kapcsolat már úgy se lesz szerintem)
2009. júl. 14. 14:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Bármennyire is szerelmes vagy, nyilvánvaló, hogy Ő nem és nagy a valószínűsége, hogy csak a testi kapcsolat miatt van Veled. Hiszen Te is érzed, hogy ennek így nem sok értelme van, ha valaki boldog egy kapcsolatban, akkor az nem sirdogál. Ha szeretne, akkor azon lenne, hogy minél több időt tölthessen Veled. Nem jó ez így, fejezd be ezt a kapcsolatot véglegesen és keress egy olyan fiút idővel, aki viszonozza az érzelmeidet. Nem hiszem el, hogy heti egy éjszakáról szóló kapcsolatra tartod csak érdemes magadat.
2009. júl. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
...érdemesre...
2009. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
leponozthatsz de ez akkoris csak "használlak verzió"
2009. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezzel az ötleteddel pont azt adnád meg neki, amire vágyik. Szex, bonyodalmak nélkül. Ha ráadásul még te is ajánlod ezt fel neki...nem fogsz sokat érni a szemében...vagy ez nem zavar? Te tudod, végül is neked is lehet "dugódanid", de akkor vedd tudomásul, hogy ő nem más, csak eszköz a testi boldogságodhoz. Ha viszont többet érzel iránta, inkább hagyd a csudába, ennél sokkal rendesebb pasit is fogsz tudni találni magadnak.
2009. júl. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és még várom a továbbiakat! Nem pontoztalak le végülis vmennyire igazad van. Mivel szerelmes vagyok belé nem tudom őt ilyen hirtelen elhagyni ezért gondoltam erre a megoldásra. ! Arra is gondoltam hát ha vmilyen szinten meggondolja ő is a dolgokat.
2009. júl. 14. 16:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Szereted, értem. Anyukám azt szokta mondani: fél megoldás nem megoldás. Miből gondolod, hogy ha megkaphat téged minden különösebb erőlködés nélkül, majd máshogy fog hozzád viszonyulni? Ettől fog beléd szeretni? Én nem hiszem. Végy egy nagy levegőt, és vagy derítsd ki, ő mit akar...vagy szakadj el tőle. Szerintem így a legfájdalommentesebb. Gondold azt is végig, mit kaptál tőle, s te mit adtál neki.
2009. júl. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!