Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy minden normális lány foglalt?

Figyelt kérdés

Komolyan mint valami elb@s20tt forgató könyv.

Találok egy lányt komolyan mint valami mesében,minden meg van benne,még több is.Erre foglalt,és teljesen jól meg van a mostani barátjával.Mintha az ember ellen fordulna az univerzum,de nem ez az első.



2016. jan. 29. 20:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Persze tudom mindenkivel megesik,de akkor is :D

Elég nevetséges valamilyen szintig.

2016. jan. 29. 20:23
 2/13 anonim ***** válasza:
Tudod-e , hogy sok csaj meg éppen azon búsong , hogy "minden normális fiú foglalt " ?
2016. jan. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ismerős. Én is így vagyok vele sajnos. És totál utálom miatta az egész világot.
2016. jan. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bocsi...:/
2016. jan. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Most is szinte már beleszerettem a lányba, mikor bejelentette, hogy már van fiúja. De azért barátok lehetünk....:/ Ahj de nekem olyan kell akit szerethetek és viszont szeret teljes szívéből-
2016. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez nem más mint egy derékbatört tündérmese, ahol a hősök kapják a büntetést, a gonosz pedig éli tovább mindennapjait.
2016. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Dettó ugyan ez de ez a csaj komolyan elképzelni nem tudnék ilyet,nagyon idióta,egy csopiból ismerem ezért erősen egy hangon vagyunk nagyon sok mindenben,erre pont most van számára teljesen jó pasija,nem akarom hogy szétmenjenek,legalábbis miattam ne :DD
2016. jan. 29. 20:32
 8/13 A kérdező kommentje:
Nehezen megyek bele új dolgokba ezért szar ha valami nem úgy sikerül ahogy szeretném,mert megint 0-ról kell indulni.
2016. jan. 29. 20:33
 9/13 anonim ***** válasza:
Andyka szabad(elv) remlem rám vár xd
2016. jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hidd el az se jobb ha nem barátja van, hanem megkedveled, majd meglát és felszívódik..:(
2016. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!