Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális vagy nem az?

Figyelt kérdés
Lassan 17 éves leszek és a időseb fiúk jönnek be.Főképpen a 19 évesek.Maximum egy 21 évessel járnék ha nem 19 évessel.Nem nagyon szeretek velem egyidősekkel beszélgetni nem kötnek le valahogy idősebb férfivel sokkal jobban megértem magamat.Természetesen én se beszélgetek nagyon időssel azokkal előszeretettel elküldöm akik apummal egyidősek.Nem akarom lenézni a velem egyidősöket de valahogy olyan gyerekesek és másnak érzem magamat velük szemben. Előző ilyen kérdést nem én írtam ki tehát ne gyertek azzal,hányszor írom még ki.!
2016. jan. 30. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy nézel ki?
2016. jan. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, normális. Ez a max. 4 év nem olyan nagy különbség.

De azért én tesztelném, mennyire is vagy érett, pont 21 vagyok....vagy csak a szád nagy :)

2016. jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!